Przasnyskie starostwo przystępuje do Ogólnopolskiej Karty Seniora.

W najbliższy wtorek, 1 października 2019 r., o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu odbędzie się uroczysta inauguracja programu Ogólnopolskiej Karty Seniora. Zapraszamy mieszkańców powiatu w wieku 60+ na spotkanie informacyjne i odbiór Kart Seniora. Uprawniają one do wielu zniżek i rabatów na zakupy i usługi na terenie całego kraju. Ofertę dla Seniorów przedstawiły już pierwsze lokalne firmy z naszego terenu.

Inicjatorem przedsięwzięcia na terenie powiatu przasnyskiego była Wiceprzewodnicząca Rady powiatu Katarzyna Wróblewska. Pomysł radnej wsparł Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski nawiązując współpracę z instytucją wdrażającą. W efekcie Starostwo Powiatowe przystąpiło do programu Ogólnopolskiej Karty Seniora oraz sfinansowało jego implementację.

W programie jest obecnie ponad 250 000 seniorów, a ofertę specjalną przygotowało dla nich ponad 1600 firm z całej Polski. Zachęcamy więc i naszych lokalnych przedsiębiorców do dołączenia i przygotowania oferty dla seniorów zarówno z powiatu przasnyskiego jak i całej Polski.

Ogólnopolską Kartę Seniora może otrzymać każda osoba, która ukończyła 60 rok życia i zgłosiła się do programu. Dzięki niej seniorzy z całej Polski korzystają ze specjalnych ofert przygotowanych przez firmy, które przystępują do programu. Firmy, które są parterami stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne.

Firma przystępująca do programu otrzymuje certyfikat „Firma Przyjazna Seniorom”, a informacja o oferowanych przez firmę zniżkach umieszczana jest na stronie internetowej www.gloseniora.pl oraz stronie internetowej powiatu, co może posłużyć jako dodatkowe źródło promocji dla firmy. Udział w programie dla firm z terenu powiatu przasnyskiego jest bezpłatny (chyba, że przedsiębiorca zdecyduje się na pakiet extra oferujący min. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach).

Zapraszamy nasze lokalne przedsiębiorstwa do udziału w Programie. Wystarczy tylko, że wypełnicie Państwo załączony formularz i dostarczycie go do Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, drogą mailową na adres promocja@powiat-przasnysz.pl, listownie: Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki 5, 06-300 Przasnysz, lub osobiście do Starostwa Powiatowego w Przasnyszu – pokój nr 74.


Źródło Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments