Przasnyski Klub Kyokushin Karate z medalami na turnieju w Ciechanowie

W Ciechanowie odbył się XII Turniej Karate Kyokushin. Do rywalizacji stanęło blisko 300 zawodników z całej Polski. Nie zabrakło karateków z przasnyskiego klubu.

 

Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów odbył się 15 października – po raz dwunasty. Do rywalizacji z niemal 300 zawodnikami z całej Polski stanęli też członkowie przasnyskiego klubu. Na zawody udało się 10 z nich.

– Wracamy z tarczą. Przywozimy złoty medal Przemka Grabowskiego, srebrny Ewy Wąsowskiej i trzy brązowe: Amelki Stefańskiej, Maksymiliana Romasza i Wiktora Piekarskiego. Oczywiście naszą dewizą jest, że już sam udział w turnieju karate jest zwycięstwem. Wszystkie walki były zacięte i nikt nie ustąpił pola przeciwnikom. Brawa dla wszystkich pozostałych: Kacpra i Artura Lompertów, Grażynki Zdzioch, Huberta Grabowskiego i Magdy Wąsowskiej. I chyba najładniejsza walka turnieju – 7-letni Arturek w zwycięskim pojedynku z „Goliatem”- podsumowuje występ zawodników przasnyskiego klubu sensei Krzysztof Kowalski.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments