Prace naprawcze na rondzie przy LO KEN. Przasnysz ponownie zakorkowany [FOTO]

Trwają roboty naprawcze na głównym rondzie w Przasnyszu, które niedawno przeszło gruntowny remont. Sfrezowano część nawierzchni, trwają prace brukarskie. Ruch odbywa się wahadłowo tylko na kierunku Warszawa – Szczytno po jednej nitce. Nie skręcimy w ulicę Miłą. Korek zaczyna się już w okolicy ronda przy dworcu PKS.

 

Jak dowiedzieliśmy się u kierownictwa GDDKiA oddział w Przasnyszu, są to drobne roboty naprawcze, które zakończą się jeszcze dziś.

 

M. Jabłońska


 

Sprawdź również
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ait
Ait
1 rok temu

Za odbiór takiej fuszerki to panowie z GDDKIA jak i osoby z urzędów odpowiedzialne za dokonanie odbioru powinny ponieść konsekwencje. Najwidoczniej osoby te nie nadają się do piastowania swoich stanowisk pracy.

Ddd
Ddd
1 rok temu
Reply to  Ait

Dokładnie i najlepiej gdyby to były konsekwencje finansowe jak np w Niemczech ,nauczyło by to odpowiedzialności „wszechmocnych urzędników”

Kierowca
Kierowca
1 rok temu
Reply to  Ait

odezwał sie inzynier budownictwa drogowego

Rte
Rte
1 rok temu
Reply to  Ait

A skąd mądrusiu wiesz że dokonano odbioru?

Ait
Ait
1 rok temu
Reply to  Rte

Przypuszczam, że jeśli zostało dopuszczone do ruchu to musiał nastąpić odbiór techniczny ronda. A remont nawierzchni po dwóch miesiącach od wznowienia ruchu jest karygodny. Cała ta sytuacja obrazuje, iż ktoś nie dopełnił swoich obowiązków w czasie przebudowy ronda.

Jakob
Jakob
1 rok temu

Powinni całą nową nawierzchnie połozyć. Teraz narobią łat, za rok będzie gorzej niż przed remontem. Co za fuszera

RzuconywBezkres
RzuconywBezkres
1 rok temu

Brak słów. W Niemczech zalewamy asfalt na następne 100 lat. W Polsce na miesiąc. Przecież to zakrawa o paranoję. Bądźmy poważni. Dlaczego pod piosenką burmistrza jest zablokowane komentowanie? Najważniejsze robić rozgłos i afery.