Praca uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej DPS Przasnysz doceniona na szczeblu wojewódzkim

Komisja powołana przez Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP wyłoniła finalistów konkursu promującego profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo  pożarowe w obiektach mieszkalnych „CZUJKA na straży Twojego bezpieczeństwa”.

 

Prace rozpatrywane przez komisję konkursową zostały przekazane z Komend Powiatowych i Miejskich Państwowej Straży Pożarnej województwa mazowieckiego. Wszystkie zostały poddane weryfikacji i ocenie pod kątem pomysłu, wykonania, jak również wartości edukacyjnych.

– Komisja miała bardzo trudne zadanie. Do finału konkursu, na szczeblu wojewódzkim, zakwalifikowanych zostało 40 prac plastyczne w kategorii szkoła podstawowa, 4 prace plastyczne w kategorii szkoła ponadpodstawowa, 16 prac plastycznych w kategorii DPS i 21 materiałów filmowych we wszystkich kategoriach.

 

Wśród zwycięskich prac nie zabrakło przasnyskiego akcentu. Za najlepszą w kategorii DPS uznano pracę stworzoną przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej w Przasnyszu, przy ul. Rudej 1.

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments