Podyplomowe studia MBA w Przasnyszu? Zajęcia będą odbywały się w Medycznej Szkole Policealnej

Collegium Humanum – Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie chce kształcić studentów na studiach podyplomowych Executive Master of Business Administration (MBA). Do współpracy zaprosiła Medyczną Szkołę Policealną w Przasnyszu, gdzie zajęcia będą się odbywać.

 

Studia podyplomowe mają planowo rozpocząć się w październiku 2021 roku. Potrwają II semestry (8 zjazdów, sobota/niedziela). Zakończenie studiów odbędzie się w czerwcu 2022 roku.

– Uczelnia zwróciła się do nas z propozycją, a nam oczywiście zależy na tym, żeby na terenie Przasnysza powstała możliwość, uzupełnienia wykształcenia. Żeby kierunek ruszył musi się zebrać co najmniej 25 osób – mówi nam dyrektor Medycznej Szkoły Policealnej, Zenon Szczepankowski.

 

Spotkanie rekrutacyjno – organizacyjne, odbędzie się 5 września 2021 roku o godz. 17.00 w auli Medycznej Szkoły Policealnej w Przasnyszu przy ul. Szpitalnej 10. Więcej informacji pod nr tel. 29 756 30 51, 507 185 443.

Studia Executive MBA są przeznaczone dla osób, którym zależy na rozwoju umiejętności kierowniczych i rewizji spojrzenia na zarządzanie firmą lub organizacją. Adresowane są zarówno do kadr kierowniczych, menedżerów, dyrektorów spółek handlowych, czy członków organów zarządczych i nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, jak i do osób, które chciałyby pracować na tego typu stanowiskach.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
Piotr
2 lat temu

I znów menadżerowie za kasę haha