Patriotyczny koncert w „Jedynce” – uczcili rocznicę odzyskania niepodległości i 105. rocznicę powstania szkoły

W Szkole Podstawowej nr 1 w Przasnyszu odbył się koncert patriotyczny zorganizowany z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 105. rocznicy powstania przasnyskiej placówki oświatowej.

 

W czwartek, 9 listopada Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu we współpracy z Miejskim Domem Kultury zorganizowała koncert pod nazwą „W tych dźwiękach jest Polska”.

Uroczystość odbyła się z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 105. rocznicy powstania przasnyskiej placówki oświatowej.

Na widowni pojawili się rodzice, grono pedagogiczne szkoły, mieszkańcy miasta, a także Senator RP Krzysztof Bieńkowski, Starosta Przasnyski Paweł Mostowy, Wicestarosta Przasnyski Renata Kosman oraz burmistrz Miasta Przasnysz Łukasz Chrostowski.

– Koncert zgromadził liczną widownię, która w skupieniu wysłuchała wzruszających pieśni w wykonaniu nauczycieli, rodziców oraz uczniów, utrzymanych w duchu patriotycznym – relacjonuje Powiat Przasnyski.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Niezadowolona Nauczycielka
Niezadowolona Nauczycielka
25 dni temu

Szkoła to ludzie którzy tworzą jej historię. Mamy wielki żal, że dla obecnych władz szkoły ważniejsi są urzędnicy niższego szczebla z urzędu miasta których się specjalnie zaprasza i uroczyście imiennie wita , a zapomina się o byłych dyrektorach, którzy zostali całkowicie pominięci. Dlatego nie ma się co dziwić, że duża grupa nauczycieli nie brała udziału w tym pomyśle. Może za często i za dużo tych kawek w urzędzie Justynko

jak
jak
25 dni temu

Urzędnicy bardzo lubią być wyczytywani ,wtedy podnosi się ich ego, inspektor jeden , druga inspektorka ,pan K. , S., a wystarczyło powitać Burmistrza.Ludzie wszystko wiedzą , nawet ile kaw wypito. Z jednymi się pije kawę , a drudzy obserwują i donoszą . Och ,życie ,,, Pani Justyno , proszę mieć oczy dookoła głowy.

Niezadowolona Nauczycielka
Niezadowolona Nauczycielka
25 dni temu
Reply to  jak

Wyrasta nam nowa gwiazdka imprez i samorządowego życia towarzyskiego ?

Niezadowolona Nauczycielka
Niezadowolona Nauczycielka
25 dni temu
Reply to  jak

 Trzeba się odwdzięczyć ?
ZARZĄDZENIE Nr 35/2023 BURMISTRZA PRZASNYSZA z dnia 09 maja 2023 r. w sprawie powołania Komisji Konkursowej w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu Powołuję Komisję Konkursową do przeprowadzenia konkursu w celu wyłonienia kandydata na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu, w składzie:
1. Brocki Andrzej – przewodniczący – przedstawiciel Gminy Miasto Przasnysz. 2. Ślubowska Milena – członek – przedstawiciel Gminy Miasto Przasnysz. 3. Wdowińska Anna – członek – przedstawiciel Gminy Miasto Przasnysz.. Kwiatkowski Hubert  

jak
jak
25 dni temu

Dlaczego osoba pisząca ten post to robi ? Kret jest w pobliżu. Wstyd !

xoxo
xoxo
25 dni temu

Myślałam, ze to mlodziez zajmuje sie internetowym hejtem a nie szanowani nauczyciele. Powinno byc wstyd wszystkim, ktorzy tu wypisuja takie zenujace komentarze, jak wam sie nie podoba to powiedzcie to Pani Dyrektor w twarz. A niezadowolona nauczycielka moze powinna zmienic prace skoro jest niezadowolona, a nie potem isc do pracy i uczyc dzieci szacunku do drugiego czlowieka jednocześnie będąc anonimowym hejterkiem

Abdulla Zayed
Abdulla Zayed
25 dni temu

My was kochani pogodzimy
Rola kobiet jest w rodzinie .
Niewierne nie maja tyle praw .co mienszczyzny
..no moze prawo bycia posluszna

Zawiedziona
Zawiedziona
25 dni temu

We wrześniu pani dyrektor poinformowała nas, że w tym roku nie będzie tradycyjnych nagród dyrektorskich z okazji Dnia KEN. Tłumaczyła się że trzeba oszczędzac i nie ma na to środków, choć w budżecie były zaplanowane. A jak widać na promowanie własnej osoby nie tylko na tej imprezie kosztem innych ma. I tak ma wygladać szacunek dla pracowników?

jak
jak
25 dni temu
Reply to  Zawiedziona

Dlaczego „zawiedziona” to robi? Proszę mieć odwagę i powiedzieć Pani Dyrektor. Myśli autor tego postu ,że jest anonimowy? O nie! ŻLE SIĘ DZIEJE , dopiero co kobieta objęła stanowisko i już zazdrośnicy pokazują rogi. Nauczyciele to rozbestwiona grupa zawodowa.Takie jest moje zdanie i koniec. Pani Dyrektor tępić kretów.

Faruq Al Said
Faruq Al Said
25 dni temu
Reply to  Zawiedziona

to sie wszystko naprawi, posprzata.
Wszystkie niewirne beda wkrotce zadowolone.
Te krzykate zamilkna i naucza sie kobiecej roli w rodzinie i spoleczenstwie.

Te z urzedow odwolamy bo kobiety slabo sie tam nadaja.

Nauczyciele qumranu beda dominowac.
Bedziecie zadowolone. Zadbamy o was jak malo kto z Polakow.

U nas sama przystojna mloda mienszczyzna , bardzo meska, nie lubiec sprzezciwu .plci slabej
zalej malej kum
ali ab car

przasnyszanka
przasnyszanka
25 dni temu

Proszę dać spokój nowej Pani Dyrektor.Wszyscy dyrektorzy to robią a nagród w innych szkołach też nie bylo…Pani Dyrektor jest Pani kompetentna i mądra, Pani wie co robi I tak trzymać…

Mieszkaniec
Mieszkaniec
25 dni temu

Wspaniała uroczystość przy współpracy z MDK. Pani Dyrektor powodzenia życzę oraz sukcesów, a także wielu życzliwych ludzi wokół siebie.

Waldemar
Waldemar
25 dni temu

Uroczystość była wspaniała. Występy uczniów i nauczycieli bardzo dobre i burzliwie oklaskiwane. Można powiedzieć, że pani Dyrektor się sprawdziła i jest za co pochwalić. Brawo!

Kolo
Kolo
20 dni temu

Według mnie to administrator powinien nie publikowac hejterskich komentarzy…. widząc nagonkę na kogokolwiek powinien blokować możliwość komentowania #hejt#stop

Michał
Michał
20 dni temu
Reply to  Kolo

Przede wszystkim to naucz się odróżniać krytykę od hejtu. Tu są krytyczne komentarze, nie hejterskie