Pani Elżbieta walczy z nowotworem. Potrzebuje pieniędzy na terapię

Elżbieta Humięcka, mieszkanka Gruduska walczy z nowotworem złośliwym oskrzeli i płuc. Jest w trakcie terapii w niemieckiej klinice. Koszty leczenia są ogromne, dlatego kobieta zdecydowała się poprosić o wsparcie.

 

Elżbieta Humięcka ma 54 lata. W roku 2021 zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór gruczołowy płuca lewego. Ze względu na późną diagnozę choroba jest już bardzo zaawansowana. Wdrożono leczenie, po pierwszych cyklach chemioterapii wyniki poprawiły się, guz centralny zmniejszył się. Niestety po zakończeniu chemioterapii choroba znowu zaczęła postępować. Pojawiły się guzki na prawym płucu, które wcześniej było zupełnie zdrowe. Oprócz tego zmiany na węzłach chłonnych oraz kościach.

– W tej chwili rozpoczęłam leczenie za granicą, w niemieckiej klinice. Za mną pierwszy tygodniowy turnus, na którym zostałam poddana terapii odkwaszającej, odtruwającej, regulującej i wzmacniającej układ immunologiczny. Bardzo chciałabym kontynuować tam leczenie, niestety nie jest ona refundowana, wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Ja i moja rodzina nie jesteśmy w stanie w całości ich pokryć. Jestem pełna nadziei, że dzięki wsparciu ludzi, którzy zrozumieją moją sytuację będę miała możliwość dalej toczyć walkę z tą chorobą. Wszystkim bardzo dziękuję za okazane wsparcie niezależnie czy jest to pomoc finansowa wpłacona na mój rachunek, przekazany 1% czy też słowa otuchy i zrozumienia – pisze pani Elżbieta.

 

– Zebrane pieniądze pozwolą pani Elżbiecie na pobyt na turnusie w Niemczech. Dzięki niemu Ela jest wzmacniana, ma odkwaszany organizm i dostaje leki przeciw wytwarzaniu się nowych komórek nowotworowych. Ma również możliwość z korzystania z rehabilitacji w postaci masaży które zmniejszają jej okropny ból. Turnus to ogromny koszt – miesięcznie wynosi to około 15-20 tysięcy – informują wolontariusze.

Kwota pokrywa:

  • turnus,
  • koszt mieszkania w Niemczech,
  • dojazd i wszystkie koszty z nim związane (m.in. dodatkowe ubezpieczenie, wjazd na teren Czech),
  • badania na miejscu.

Darowizny można wpłacać za pośrednictwem Fundacji „SiePomaga”.

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments