Pacjent wyskoczył z okna ciechanowskiego szpitala. Mężczyzna zmarł

Do wypadku doszło w niedzielę, 12 czerwca na terenie Specjalistycznego Szpitala Zespolonego w Ciechanowie. Pacjent szpitala wyskoczył z pierwszego piętra budynku. Podjęto próbę reanimacji mężczyzny, jednak ta nie powiodła się. Pacjent zmarł.

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 12 czerwca, kwadrans przed godziną 18.00. Z okna z jednej z sal szpitalnych znajdujących się na pierwszym piętrze budynku wyskoczył 74-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło na oddziale onkologicznym.

Jak informuje podkom. Bożena Kuklak z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, pacjent najprawdopodobniej targnął się na własne życie.

Na miejscu podjęto czynności ratunkowe. Podjęto próbę reanimacji. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

 

ren

Sprawdź również
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wojciech
Wojciech
12 dni temu

Może zabrzmi to banalnie, ale ja go rozumiem. Ludzie mają różny stosunek do życia a szczególnie w tym czasie. Tutaj może jakaś choroba była dodatkowym przyczynkiem decyzji. Wiele rzeczy straciło sens, trudno odnaleźć się w tym coraz bardziej nieprzyjaznym człowiekowi świecie i to dzięki innym ludziom. Co można zrobić aby było lepiej, chyba niewiele.

Kerdo
Kerdo
12 dni temu

i czesto tak jest. jak jest senior w szpitalu i rodzina o nim zapomina i zostaje sam…wtedy wyrok choroby,brak rodzini i sensu brak..przykre

Kuba
Kuba
12 dni temu
Reply to  Kerdo

a co powiesz tym tysiącom którym zablokowano dostęp do rodziny w czasie śmiesznej epidemii? taa maseczki i 3 dawki preparatu w fazie nadal testów a teraz niedzielski porównuje kowidka do grypy?

Dawid
Dawid
12 dni temu
Reply to  Kuba

Wszystkie szczepionki i zresztą leki ogólnie znajdują się w „fazie testów” po wprowadzeniu do użycia. A twierdzenie, że szczepionki przeciwko covid nie były przetestowane przed zatwierdzeniem to ot zwykłe szerzenie dezinformacji – celowe lub z głupoty.

Last edited 12 dni temu by Dawid
Dominik
Dominik
11 dni temu
Reply to  Dawid

Doman

NSZ
NSZ
12 dni temu

Świec Panie nad jego duszą