Ósmoklasiści z przasnyskiej „Jedynki” na podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy

Zuzanna Kuliś, Oliwia Witka, Tomasz Królicki oraz Jakub Rudziński, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu w piątek, 3 czerwca pojechali do Ciechanowa, aby wziąć udział w podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Zawody Matematyczne.

 

W piątek, 3 czerwca czwórka ósmoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu uczestniczyła w podsumowaniu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Zawody Matematyczne.

Zuzanna Kuliś, Oliwia Witka, Tomasz Królicki oraz Jakub Rudziński przybyli do Parku Nauki Torus w Ciechanowie. W pierwszej części spotkania młodzież podzielono na zespoły, które przystąpiły do rozgrywek drużynowych. Ich zadaniem było pokonanie 8 stacji zadaniowych: zabawę z liczbami, zaszyfrowaną kostkę, sodoku na kolorowo, domino, bieg na czas, a także matematyczne 1 z 10, zabawy z geoklockami i pociąg zadaniowy.

Na zakończenie zabawy zorganizowano ciekawe zajęcia, w czasie których uczniowie poznali zjawiska przyrodnicze związane z suchym lodem. Do domu młodzież wróciła nie tylko z dyplomami, ale także bogatsza o nową wiedzę.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments