Nowe urządzenie kosmetyczne w przasnyskim „Medyku” – modeluje sylwetkę i działa prozdrowotnie

Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu poszerzyła swoją bazę dydaktyczną. „Naszym nowym nabytkiem jest sprzęt kosmetyczny firmy Primelle Sfera Cosmetology” – informuje placówka.

 

Dzięki nowej aparaturze zakres wykonywanych zabiegów w pracowniach kosmetycznych poszerzy się o masaż próżniowy zarówno twarzy, jak i ciała. Zabieg na ciało Primelle modeluje sylwetkę i działa prozdrowotnie.

„Skutecznie walczy z cellulitem, poprawia jędrność skóry, zmniejsza napięcia mięśniowe, znosi obrzęki, wspomaga oczyszczanie organizmu i metabolizm, a także relaksuje. Zabieg na twarz o działaniu liftingującym to połączenie relaksu oraz spektakularnych efektów bez inwazyjnego działania. Zabieg modeluje owal twarzy, napina, zmniejsza obrzęki, zmarszczki, podwójne podbródki, poprawia jakość i wygląd skóry, a także relaksuje” – informuje Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu.

Tajniki działania urządzenia zaprezentowały przedstawicielki firmy Primelle, Marta Roguska oraz Żaneta Nowakowska. Była solidna dawka teorii oraz mnóstwo praktyki.

– Za pomoc w stworzeniu niezwykłego klimatu w czasie szkolenia dziękujemy kwiaciarni „Pieprz i Wanilia”. Rekrutacja na semestr zimowy rozpoczyna się w maju br. Zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chciałyby zostać słuchaczami Medycznej Szkoły Policealnej w Przasnyszu, zarówno na kierunku Technik Usług Kosmetycznych, jak i innych, równie atrakcyjnych” – przekazuje szkoła.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments