Niebezpieczny odcinek ścieżki rowerowej. Kiedy zostanie naprawiony?

Do naszej redakcji zgłosiła się mieszkanka wsi Ulatowo – Czerniaki, która zwróciła uwagę na tragiczny wygląd ścieżki rowerowej przy trasie „różowych słupów”. Jej stan pogorszył się po ostatnich pracach, mających na celu przeprowadzenie światłowodu.

 

Zniszczony odcinek ścieżki rowerowej przy drodze powiatowej znajduje się w miejscowości Ulatowo – Gać.

– Po remontach i przeprowadzeniu w tym miejscu światłowodu, został tylko bałagan. Ostatnie ulewy doprowadziły do zapchania przepustu. Miejsce jest bardzo niebezpieczne dla rowerzystów, którzy mogą wpaść do wody – opowiada zbulwersowana stanem mostu kobieta.

O stanie mostu i ścieżki rowerowej poinformowaliśmy starostę przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego. Jak się okazuje temat jest mu znany i zapowiada rychłą naprawę.

– Już zaczęliśmy organizować ludzi i materiały, także chcemy zrobić to jak najszybciej – poinformował.

Czekamy na efekty naprawy, o czym oczywiście poinformujemy naszych czytelników.

 

w.b.


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
1 rok temu

Proponowałbym naszym Władzom przejażdżkę po całej ścieżce. Nie jest ona wybitnie długa… A jej stan na całości pozostawia wiele do życzenia. A przecież jest ona tak popularna wśród mieszkańców…

Covid
Covid
1 rok temu

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, w związku z sytuacją epidemiczną, przedłużył termin składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza do końca czerwca.

Pozostaje zatem jeszcze kilka dni, aby osoby mające pomysł, złożyły odpowiednie dokumenty. Do składania wniosków uruchomiona została dedykowana platforma on-line.

W tej chwili do urzędu wpłynęły 52 wnioski pomysłodawców z całego województwa. Przeważająca większość to inicjatywy z zakresu inwestycji – budowa chodników, ścieżek rowerowych, zatok autobusowych, a także boisk wielofunkcyjnych. Są też pomysły dotyczące wspierania seniorów czy ochrony zabytków.

Paweł
Paweł
1 rok temu

Nikt tak daleko nie jeździ.