Napadli, pobili i wywieźli do lasu 37-latka. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni, realizujący czynności pod nadzorem prokuratury, zatrzymali trzech podejrzanych o dokonanie rozboju, którzy w nocy z 2 na 3 listopada wywieźli w okolice Woli Szydłowskiej a następnie pobili i okradli obywatela Ukrainy.

 

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, trzech mężczyzn zabrało do samochodu pracującego na terenie Mławy 37-letniego obywatela Ukrainy. W pobliżu Woli Szydłowskiej pobili go i okradli. Zabrali mu telefon, pieniądze i paszport a następnie pozostawili mężczyznę na drodze. Ranny pokrzywdzony doszedł do pierwszych zabudowań i wezwał pomoc.

 

 

Jeden z podejrzanych o rozbój został zatrzymany 3 listopada. To 31-letni mieszkaniec pow. inowrocławskiego, przebywający na terenie Mławy. Dwaj współsprawcy trafili w ręce policji w ciągu kolejnych kilku dni. To 35 – letni mieszkaniec pow. mławskiego i 21 – latek z pow. ciechanowskiego.

Cała trójka usłyszała już zarzut popełnienia rozboju. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Mławie, decyzją sądu zostali aresztowani na 3 miesiące.


 

Źródło KPP Mława
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
8 miesięcy temu

Zwierzęta!

Rolnik
Rolnik
8 miesięcy temu
odpowiada  Marek

Zaraz tam zwierzęta… To tylko Mława…

Ddd
Ddd
8 miesięcy temu
odpowiada  Marek

Proszę nie obrażać zwierząt😡😁

And 54
And 54
8 miesięcy temu
odpowiada  Marek

Za dużo Amerykańskich filmów sie naoglądali

Normal
Normal
8 miesięcy temu

Widzę, że Pan Rolnik i ten drugi. Jak Ci tam? Ddd: Zapomnieli jak w Przasnyszu gość wsadził komuś nóż w brzuch. I był to łeb z Przasnysza. A czytacie wieśniaku tekst ze zrozumieniem? Czy w Przasnyszu jest inny(niższy) standard? Jeden z nich jest z powiatu inowrocławskiego, drugi z ciechanowskiego a trzeci z mławskiego. Dwóch z nich przyjechało do Mławy na gościnne występy. Ja słyszałem, że w Przasnyszu jest bardzo niebezpiecznie. Tak więc takie gnojki jak wy powinniście zająć się bezpieczeństwem w swoim mieście. Współczuję wam….. Poziomu…. Pozdrówcie HCl a. To pewnie wasz kolega , który nie umie poprawnie skleić słów… Czytaj więcej »

Ddd
Ddd
8 miesięcy temu
odpowiada  Normal

Z takim językiem to nie możesz czuć się bezpiecznie w żadnym mieście a nawet kraju. Współczuję, poziom na miarę wczorajszych “patriotów”.

Normal
Normal
8 miesięcy temu
odpowiada  Ddd

Ddd, jesteś prymitywną jednostką…. Przez takich jak Ty, człowiek musi spaść do Twojego poziomu byś zrozumiał co się pisze……Nie mam innej diagnozy.

Ddd
Ddd
8 miesięcy temu
odpowiada  Normal

Na szczęście nie zostanę twoim pacjentem a na przyszłość zanim zaczniesz kogokolwiek obrażać sprawdż do którego komentarza jest odpowiedź,co do poziomu to do mojego raczej nigdy nie dorośniesz

Last edited 8 miesięcy temu by Ddd