MKS przegrywa z Wisłą II Płock

W 2. kolejce czwartej ligi, MKS Przasnysz przegrał na własnym stadionie z Wisłą II Płock 0-1.

Wisła przyjechała wzmocniona zawodnikami pierwszej drużyny i postawiła przasnyszanom bardzo trudne warunki. Gospodarze nie weszli dobrze w mecz, ale nie pozwolili rywalom na zdobycie bramki w pierwszej połowie, sami odpowiadając kontrami. Kiedy wydawało się, że MKS może zagrać o pełną pulę, Wisła po koronkowej akcji zdobyła gola. MKS również miał swoje sytuacje, ale zabrakło skuteczności. Sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale naszej drużynie nie udało się wyrównać mimo doskonałej okazji w 85. minucie, kiedy obrońca gości wybił piłkę z linii bramkowej.

MKS PRZASNYSZ 0:1 WISŁA II PŁOCK

Skład: Łyziński Andrzej, Pepłowski Mateusz, Piątek Marek, Pragacz Michał, Kamiński Szymon, Kamiński Tomasz, Sitek Mateusz, Słowik Damian, Smoliński Maciej, Rutkowski Kamil, Kopciński Krzysztof

Ponadto zagrali: Witkowski Dominik, Bartosiewicz Marcin, Borowiec Karol, Adam Czaplicki