MKS Przasnysz przegrywa z Huraganem Wołomin.

MKS Przasnysz niestety przegrał 1-2 z Huraganem Wołomin wczorajszy mecz na Stadionie Miejskim. Piłkarze z Przasnysza nie wykorzystali potknięcia Mławy i tracą obecnie 5 punktów do Wołomina i 3 do Mławy, zajmując 6. miejsce w tabeli.

Zespół z Przasnysza nie był słabszy, ale rywal wykazał więcej doświadczenia i spokoju, wykorzystując szybkich napastników i bardzo dobrą obronę. Przasnyszanie grali dobrze piłką, ale nie mieli autów w ataku, a defensywa popełniała proste błędy.

Już w 15. minucie Huragan objął prowadzenie po dośrodkowaniu i niezdecydowaniu obrony z Przasnysza. Jeszcze przed przerwą MKS wyrównał z rzutu karnego, który pewnie wykorzystał Damian Grędziński.

Niestety w drugiej części gry nie popisała się para naszych stoperów, pozwoliła uciec napastnikowi gości, który w sytuacji sam na sam zdobył gola na 1-2.