Warning: Use of undefined constant ĹWP_MEMORY_LIMITĺ - assumed 'ĹWP_MEMORY_LIMITĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mofo666/domains/infoprzasnysz.com/public_html/wp-config.php on line 97

Warning: Use of undefined constant Ĺ256Mĺ - assumed 'Ĺ256Mĺ' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mofo666/domains/infoprzasnysz.com/public_html/wp-config.php on line 97
MKS Przasnysz: JUNIORZY STARSI WYGRYWAJ─ä | Infoprzasnysz - Przasnysz

MKS Przasnysz: JUNIORZY STARSI WYGRYWAJ─ä

MKS Przasnysz – KS Warszawa APN 3:1 (1:1), 30.08.2017 godz. 16:00

Ze wzgl─Ödu na┬áprzegrany mecz┬áw I kolejce drugi rozpocz─Öli┼Ťmy zdecydowanie defensywnie co przynios┼éo dobre efekty. W pierwszej po┼éowie obj─Öli┼Ťmy prowadzenie, kt├│rego niestety nie uda┼éo si─Ö utrzyma─ç. Po do┼Ťrodkowaniu ze sta┼éego fragmentu gry i bramce samob├│jczej wynik do przerwy 1:1.
Druga po┼éowa dosy─ç wyr├│wnana lecz to my stworzyli┼Ťmy o wiele wi─Öcej sytuacji do strzelenia bramki. Wynik 3:1 m├│g┼é by─ç troch─Ö wy┼╝szy.
Skład:  Grabowski, Kacprzak, Sławski, Trzciński, Szypulski, Orłowski, Michalski (Majewski), Wdowiński (Cichowski), Roman, Frankowski, Sawczenko, Majewski, Marchewka, Skała, Bednarski

Bramki: Sawczenko 2, Orłowski 1

Wiktoria Sulej├│wek – MKS Przasnysz 4:5 (2:1), 03.09.2017 godz. 14:00

Mecz rozpocz─Öli┼Ťmy zbyt s┼éabo. Szybka strata bramki po rzucie ro┼╝nym, a po parunastu minutach kolejna. Zdecydowana przewaga przeciwnika, jednak po jednej z kontr uda┼éo si─Ö strzeli─ç bramk─Ö kontaktow─ů. Po przerwie konsekwentn─ů gr─ů wyr├│wnali┼Ťmy wynik meczu i do┼éo┼╝yli┼Ťmy do tego jeszcze dwie bramki. Niestety kolejne b. dobre sytuacje do strzelenia bramek by┼éy marnowane, a przeciwnik zdo┼éa┼é w ko┼äcowych minutach wyr├│wna─ç. Ostanie s┼éowo w tym spotkaniu┬ánale┼╝a┼éo do nas bramka na 5:4 zako┼äczy┼éa ten faluj─ůcy wynikiem mecz.

Sk┼éad: Grabowski, Wejda , S┼éawski, Trzci┼äski, Szypulski, Or┼éowski, Michalski (Wi┼Ťniewski), Wdowi┼äski, Roman, Frankowski, Sawczenko, Cichowski, Majewski, Bednarski, Ska┼éa, ┬áMajewski

Bramki: Sawczenko 2, Sławski 1 , Frankowski 1, Wdowiński 1