Mieszkaniec powiatu przasnyskiego złapany przez grupę SPEED

Makowscy policjanci należący do grupy SPEED w ciągu ostatniego tygodnia ujawnili 83 wykroczenia. Prawo jazdy na okres 3 miesięcy stracił m.in. mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

 

Podczas minionego tygodnia policjanci ruchu drogowego wchodzący w skład grupy SPEED ujawnili w sumie 83 wykroczenia, z których 63 dotyczyły przekroczenia prędkości. Wśród zatrzymanych był mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

– 59 – letni kierujący samochodem osobowym marki Dacia, mieszkaniec powiatu przasnyskiego, przekroczył prędkość o 57 km/h w obszarze zabudowanym. Mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych i 10 punktów karnych, a także stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy – informuje asp. Monika Winnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim.

 

Mężczyzna został zatrzymany w Szwelicach.

Policja apeluje o jazdę zgodną z obowiązującymi przepisami i znakami drogowymi. „Pamiętajmy,  że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych” – czytamy.

 

ren

Sprawdź również
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stefek
Stefek
18 dni temu

Daciami to same buraki jeżdżą

Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy
17 dni temu
Reply to  Stefek

Dacią to nie buraki ale same kapeluszniki jeżdżą. Tzw niedzielni kierowcy, zawali droga, wypucowaną dacią do kościoła jedzie żeby zdążyć na poranne godzinki a nastepnie msze kur…a jego mać.
Żeby sąsiad widział jaki to on ma czysty samochód. I co najważniejsze szybko najlepsze miejsce na parkingu zająć!

Ait
Ait
17 dni temu
Reply to  Stefek

Lepiej przesiąść się na stare audi i bmw. 😂
Choć Dacia to syf.

Jozek
Jozek
16 dni temu
Reply to  Stefek

Z bukowej