Mieszkańcy gminy Przasnysz spotkali się z nowym dzielnicowym

Mieszkańcy gminy Przasnysz spotkali się z sierż. szt. Krzysztofem Chrzanowskim, dzielnicowym gminy Przasnysz. Była to okazja do omówienia spraw związanych z bezpieczeństwem na drogach i oszustwami w Internecie.

 

W czwartek, 13 kwietnia w świetlicy wiejskiej w Karwaczu odbyło się spotkanie mieszkańców z sierż. szt. Krzysztofem Chrzanowskim, dzielnicowym gminy Przasnysz. Uczestniczyli w nim mieszkańcy sołectwa oraz okolic.

Wydarzenie było okazją do omówienia tematyki związanej z cyberprzestępstwami oraz różnymi sposobami wyłudzania pieniędzy oraz danych osobowych.

Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu opowiedział o sposobach działania oszustów próbujących wykorzystać swoje potencjalne ofiary. Dodatkowo poruszył sprawę związaną z zakupami poprzez portale aukcyjne i różnego typu grup na portalach społecznościowych.

 

Kolejnym tematem była kwestia bezpieczeństwa na drogach. Dzielnicowy przypomniał obecnym na spotkaniu seniorkom zasady bezpiecznego poruszania się drogami publicznymi na rowerze.

 

 

j.b.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments