Miał 59 lat, podawał się za 19-latka. Chciał wykorzystać 13-letnią dziewczynkę.

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce zakończyła śledztwo prowadzone przeciwko Leszkowi S. (59l.). Mężczyznę oskarżono o to, że w okresie od 22 czerwca do 17 lipca 2020 r. nawiązał w Internecie  kontakt z trzynastoletnią dziewczynką w celu jej zgwałcenia lub wykorzystania seksualnego.

 

Jak ustalono w toku śledztwa Leszek S. za pomocą komunikatora internetowego nawiązał kontakt z małoletnią dziewczynką 22 czerwca. Powiedział, że ma 19 lat i zaproponował jej bliższe poznanie się. Komunikował się z nieletnią przez prawie miesiąc.

– Pytał o jej wiek, o kontakty seksualne, żądał wysyłania zdjęć w bieliźnie i uprawiania seksu wirtualnie. Małoletnia wykonywała w tym zakresie polecenia rozmówcy. Nie wysyłał jej własnych zdjęć. Dążył do bezpośredniego spotkania, do którego doszło w nocy z 16 na 17 lipca 2020r. Dziewczynka opuściła dom bez zgody rodziców. Zostawiła tylko list z informacją, że jedzie do koleżanki na kilka tygodni. Rodzice zauważyli nieobecność córki tej samej nocy, przeczytali list i podjęli natychmiastową próbę odnalezienia dziecka. Odnaleźli córkę w towarzystwie Leszka S. zmierzających w kierunku hotelu, gdzie oskarżony wynajął pokój. Mężczyzna został zatrzymany – informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Leszek S. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Przez cały okres trwania śledztwa wobec oskarżonego stosowany był środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za zarzucany mu czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

ren


 

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
Kamil
2 miesięcy temu

Doigrałeś się Leszek. Obyś zgnił w więzieniu

Kajfasz
Kajfasz
2 miesięcy temu
odpowiada  Kamil

On tam nie zgnije, bo nie będzie miał na to czasu… koledzy dadzą mu takie rozrywki, że sam poleci do piekła…

Tede
Tede
2 miesięcy temu

Oj Leszek pęknie ci orzeszek.