Makowianin wszedł do lodówki by……ukraść myszkę komputerową!

W ciekawej sytuacji znalazł się ostrołęcki policjant podczas robienia zakupów dzisiejszego dnia. Funkcjonariusz zatrzymał sklepowego złodzieja po tym, jak zauważył, jak wchodzi on do…….. lodówki znajdującej się w sklepie AGD i zdejmuje zabezpieczające opakowanie ze sprzętu elektronicznego.

Nietypowy sposób wybrał sobie mieszkaniec powiatu makowskiego na kradzież myszki komputerowej w jednym ze sklepów na terenie Ostrołęki. Mężczyzna  aby zdjąć zabezpieczające przed kradzieżą opakowanie wszedł do lodówki znajdującej się w sklepie. Jednak nawet takie ,,spektakularne” zachowanie nie umknęło doświadczonemu policjantowi z ostrołęckiego wydziału policji.

Funkcjonariusz zauważył przez niedomknięte drzwi lodówki, jak mężczyzna zdejmuje opakowanie z myszki komputerowej i skradziony przedmiot chowa do kieszeni.

Po opuszczeniu ,,lodówki”  szybkim krokiem zaczął iść w kierunku wyjścia. Policjant widząc sytuację zatrzymał mężczyznę i przekazał ochronie sklepu. W środku lodówki zostało znalezione opakowanie od myszki.

Mężczyzną okazał się 40 – letni mieszkaniec powiatu makowskiego. Dzięki postawie będącego na wolnym policjanta skradzione w mienie wróciło na sklepową półkę, a sprawca został przekazany wezwanemu na miejsce patrolowi policji.

Po raz kolejny policjant, który zareagował na naruszenie prawa swoją postawą udowodnił, że policjantem jest się w każdej chwili, nie tylko będąc na służbie.


Źródło KMP Ostrołęka
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments