Lokalny Animator Sportu pozostanie w Chorzelach

Urząd Miasta i Gminy Chorzele poinformował, że złożony przez nich wniosek na kolejną edycję Lokalnego Animatora Sportu został zaakceptowany przez Ministerstwo Sportu.

 

W 2022 roku w ramach zajęć pozalekcyjnych będą się odbywać darmowe spotkania sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Chorzele.

– Tak, jak w ubiegłych latach, funkcję Lokalnego Animatora Sportu będzie pełnił Michał Zawojek, z którym burmistrz Beata Szczepankowska podpisała już stosowną umowę. Teraz pozostały ostatnie formalności na linii Urząd Miasta i Gminy w Chorzelach, a Ministerstwem Sportu i ruszamy ponownie z zajęciami, które cieszyły się dotychczas wielkim zainteresowaniem, a w okresie pandemii były szczególnie pożyteczne – informuje urząd.

 

Dzięki prowadzonym zajęciom sportowym dzieci aktywnie będą doskonaliły swoje umiejętności, a także spędzały wolny czas poznając wiele ciekawych dyscyplin sportowych.

Połowę kosztów projektu pokryje Ministerstwo Sportu, a drugą połowę gmina Chorzele.

 

 

j.b.

 

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
1 rok temu

Może wreście w tym roku przasnyscy animatorzy na orliku ruszą się i coś zaproponują naszym dzieciom, a nie jedynym zajęciem bedzie wypełnianie dzienników zajęć i za to wystawianie rachunków.

ANDRZEJ
ANDRZEJ
1 rok temu

Bardzo mądrze wydane (zainwestowane ) pieniądze na zdrowie młodych ludzi . Michał świetnie się sprawdzał w tej roli ,a dzieci i młodzież bardzo chętnie chodziły na zajęcia. Widać u niego pasję w tym co robi.

Wieśniak
Wieśniak
1 rok temu

Dobry chłop, polać mu