Linie na trasie różowych słupów jeszcze tym roku

Droga powiatowa, tzw. trasa różowych słupów Przasnysz – Chorzele ma jeszcze w tym roku zyskać nowe oznakowanie poziome.

 

O malowanie linii zabiegał radny miejski Sławomir Czaplicki, który składał w tej sprawie pisma do władz powiatu.

– Droga powiatowa Przasnysz – Kobylaki – Brzeski Kołaki nr 3213W jest trasą użytkowaną przez mieszkańców Przasnysza, powiatu i nie tylko – z dużą częstotliwością. Oznakowania poziomego (linii) tej drogi praktycznie nie widać, co może zagrażać bezpieczeństwu jej użytkowników, zwłaszcza po zmroku. Ruch na rej drodze jest coraz większy. Mieszkańcy zgłaszali mi pilną potrzebę wykonania przez zarządcę drogi odnowienia oznakowania poziomego. Miały tam miejsce, jak wiemy wypadki. Ostatni, groźny, w ubiegłą niedzielę – mówi Sławomir Czaplicki i dodaje, że nigdy nie jest obojętny na sprawy i prośby mieszkańców, a w tym przypadku sam widział taką potrzebę.

 

guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartas
Bartas
1 miesiąc temu

Szkoda ze pan radny nie zabiegał o obniżenie opłaty za śmieci, tylko siedzi cicho i przyklepuje wszystko co burmistrz powie.

Ewa
Ewa
1 miesiąc temu

Ceny śmieci w całej Polsce takie nawet Unii Może ceny wpłyną na ludzi żeby miej ich produkować

Adriano
Adriano
1 miesiąc temu
odpowiada  Ewa

A skoro tak to spoko płaćmy więcej!! Może jeszcze wypnijmy tyłki żeby mogli nas… ?

Last edited 1 miesiąc temu by Adriano
Sławek Czaplicki
Sławek Czaplicki
1 miesiąc temu

Panie Bartas. Zły adres. Nie jestem radnym, który cokolwiek komukolwiek przyklepuje. Tym bardziej nie takim, który siedzi cicho. Raczej odwrotnie. To powszechnie wiadomo. I ostatniej propozycji podwyżki cen śmieci też nie przyklepałem. Chętnie za to zagłosuję za obniżką. Jeśli boli Pana moja aktywność na rzecz mieszkańców, trudno, ale tak będzie nadal. Służyć ludziom. I nie trzeba się bać pisać pod nazwiskiem. Pozdrawiam.

Iza
Iza
1 miesiąc temu

Bardzo interesuje mnie pańska aktywność na rzecz mieszkańców. W takim razie kolejny raz pytam w którym miejscu na ulicy Lipowej zamontowane są kamery o których pan pisał na swoim facebooku wiele miesięcy temu? Bo ja tych kamer po prostu nie widzę.

Anna
Anna
1 miesiąc temu
odpowiada  Iza

To chyba pytanie do radnego z tego okręgu bodaj A. Chmielika. On tam w ogóle coś robi? Kamery z tego co pisano obejmują ją, nie muszą być tam fizycznie. A Panu Sławkowi dziękujemy za wszystko co dla nas robi i popieramy. Dobrze wybraliśmy.

Adam
Adam
1 miesiąc temu

Sławek olej hejtera. Masz wrogów w starostwie bo grasz im na nosie i walczysz o ludzi i ich sprawy i jesteś w tym skuteczny. Co chwila coś załatwiasz a reszta śpi. Boli ich to.

Slawek Czaplicki
Slawek Czaplicki
1 miesiąc temu

Pani Izo, uprzejmie śpieszę z odpowiedzią i cieszę się, że śledzi Pani moje działania. Kamery na Lipowej były zaplanowane i dawno by były. Jednak, mniej więcej w czasie kiedy zakładano moim staraniem m.in. kamery na Bukowej, Brzozowej, Sosnowej -mieszkańcy ulicy Lipowej (Wspólnota) zrezygnowali z monitoringu. Natomiast obecnie Wspólnota jest za, i kamery powinny pojawić tam się do końca roku. Pozdrawiam.

Andrzej
Andrzej
1 miesiąc temu

Rób chłopie swoje, bo robisz bardzo dużo. Te komentarze pisze dwóch frustratów, wiadomo których, którzy mają kompleksy na Twoim punkcie i boją się.

rob
rob
1 miesiąc temu

Słabo widoczne to te linie były pół roku po ich namalowaniu teraz to są niewidoczne. Generalnie to powinno się reklamować u wykonawcy ale teraz już za późno, bardzo dobrze że się ktoś się tym zajął.

Konował
Konował
1 miesiąc temu

A nie lepiej fotoradary przed krzyżowkami postawić?
Wiele ludzi gna po tej drodze ile fabryka dała.

Olivier
Olivier
1 miesiąc temu

Z tego co wiem MZGKIM dużo naszych pieniędzy sam przejadą dając sobie sowite nagrody, paczki itp – przydałby się wgląd i lepsze gospodarowanie a nie bezpodstawne podwyżki za wywóz śmieci.