Krzysztof Modelski z Przasnysza dziś otrzymał protezę

Jakiś czas temu mieszkaniec Przasnysza, Krzysztof Modelski zwrócił się z prośbą do ludzi dobrej woli, by pomogli mu sfinansować zakup protezy i tym samym ułatwili powrót do normalnego życia. Darczyńcy nie zawiedli, a pan Krzysztof już dziś może pochwalić się tym, na co wydał zebrane pieniądze.

 

Krzysztof Modelski, mieszkaniec Przasnysza w wyniku przewlekłego zapalenia szpiku kości, przeszedł operację, podczas której amputowano mu nogę na wysokości kości piszczelowej i strzałkowej. Jedyną możliwość poruszania się, zapewniał mu wózek inwalidzki.

Dziś, dzięki zebranej na zbiórce i licytacjach kwocie, a także środkom PFRON i NFZ, może myśleć o poprawie warunków życia.

– Bardzo Wam dziękuję za okazane mi wsparcie. Dzięki Wam dostałem szansę na normalne życie. Mam już założoną protezę, na którą nigdy nie byłoby mnie stać, gdyby nie Waszą pomoc. Raz jeszcze dziękuję – informuje.

 

My przypominamy, że wciąż trwa druga zbiórka dedykowana Krzysztofowi Modelskiemu. Po założeniu protezy, przasnyszanin potrzebuje rehabilitacji. Ta jak wiadomo jest kosztowana. Jak informuje pan Krzysztof, opiewa na kwotę 3 tys. złotych za 10 dni.

– Jeśli ktoś z Was chciałby mnie jeszcze wesprzeć to będę bardzo wdzięczny – dodaje nasz rozmówca.

 

 

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa
Ewa
2 lat temu

No i super i niech Panu służy jak najlepiej i jak najdłużej.

Waldemar
Waldemar
2 lat temu

Życzę powodzenia w nauce chodzenia z protezą. Do tego potrzebna jest cierpliwość. Nie można się poddawać Głowa do góry będzie dobrze.

Kasia
Kasia
2 lat temu

Powodzenia!!!