Krzynowłoga Mała: Dwieście lat dla Pani Apolonii

Takiej mieszkanki może nam zazdrościć każda gmina powiatu przasnyskiego! W ostatnich dniach listopada Pani Apolonia Keczmerska z Ożumiecha świętowała wraz z rodziną swoje 106. urodziny. Specjalne życzenia z tej okazji złożył jej wójt Jerzy Humięcki wraz z przedstawicielem Rady Gminy.  

Pani Apolonia mieszkająca na co dzień u swojej córki obchodziła swoje urodziny 27 listopada. Kilka dni później osobistą wizytę złożył solenizantce wójt Jerzy Humięcki w asyście wiceprzewodniczącego Rady Gminy Jana Romana. Włodarze gminni przywieźli ze sobą ogromny kosz kwiatów i życzenia 200 lat. Spotkanie odbyło się w domu córki szacownej jubilatki, która opiekuje się swoją mamą.

Na co dzień pani Apolonia mieszka u córki Danuty Ulatowskiej. Z racji wieku i nie najlepszego stanu zdrowia tak dorosła mieszkanka gminy nie wykonuje żadnych prac domowych. Jest za to otoczona troskliwą opieką swoich najbliższych. Dzięki temu może spokojnie spędzać jesień swojego życia.

Pani Keczmerska doczekała się sześciorga dzieci, osiemnaściorga wnucząt i dwadzieściorga trojga prawnucząt (!). Rośnie już kolejne pokolenie – na świecie jest już troje praprawnucząt pani Apolonii.

Solenizantce gratulujemy i życzymy jej jeszcze wielu podobnych uroczystości.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments