Kronika policyjna Przasnysz od 6 do 15 marca 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 6 do 15 marca 2021r.

 

14.03.2021r.

Godz. 20.40 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, kierujący samochodem osobowym marki Saab, 20 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, w rejonie przejścia dla pieszych, potrącił 45 – letniego mieszkańca Chorzel, który z niegroźnymi obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że kierujący saabem był trzeźwy, natomiast pieszy w swoim organizmie posiadał blisko 2,5 promila alkoholu.

 

13.03.2021r.

Godz. 20.00 – w Jednorożcu na ul. Odrodzenia, policjanci zatrzymali 50 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który dzień wcześniej w miejscowości Stegna gm. Jednorożec, dokonał kradzieży z włamaniem do pomieszczenia gospodarczego.

 

12.03.2021r.

Godz. 07.10 – w miejscowości Fijałkowo gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 43 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

 

Godz. 18.50 – w miejscowości Helenowo Stare (gm. Przasnysz), kierujący samochodem marki Ford Transit, na skutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Astra. Sprawca kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.

 

Godz. 19.55 – w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury, kierująca samochodem osobowym marki Ford Fiesta, 19 – letnia mieszkanka pow. przasnyskiego, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do kolizji drogowej z pojazdem marki Audi A6. Kierująca fordem za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 20.55 – w Krasnem na ul. Makowskiej, policjanci zatrzymali 27 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem marki Opel Vectra, mając w swoim organizmie ponad 0,6 promila alkoholu.

 

Godz. 22.20 – w miejscowości Obrąb (gm. Przasnysz), kierujący samochodem marki Skoda Octavia uderzył w łosia, który wtargnął na jezdnię wprost pod jadący pojazd.

 

11.03.2021r.

Godz. 18.00 – w miejscowości Obrębiec (gm. Czernice Borowe), kierujący pojazdem ciężarowym marki Man, 28 – letni mieszkaniec pow. wyszkowskiego, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych wjechał do przydrożnego rowu. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 18.05 –  w miejscowości Mchówko (gm. Przasnysz), kierująca samochodem osobowym marki Opel Astra, 38 – letnia mieszkanka pow. szczycieńskiego, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem na skutek czego, zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając tym do czołowego zderzenia z pojazdem marki Toyota Corolla. Kierującą oplem za spowodowanie kolizji drogowej ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 18.50 – w miejscowości Golany (gm. Przasnysz), kierujący samochodem osobowym marki Volvo, 28 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając tym do czołowego zderzenia z pojazdem marki Volkswagen Golf. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

10.03.2021r.

Godz. 09.50 – w Przasnyszu na ul. Żwirki i Wigury, policjanci z wydziału ruchu drogowego, zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Porsche, który w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 139 km/h. 50-latkowi zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy. Kierujący skorzystał z prawa do odmowy przyjęcia mandatu karnego. Wobec mężczyzny skierowano wniosek o ukaranie do sądu w Przasnyszu.

 

Godz. 19.35 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że za pośrednictwem portalu społecznościowego dokonał zakupu zderzaka do samochodu marki Audi o wartości ponad 500 złotych i pomimo dokonanej przedpłaty nie otrzymał zakupionego towaru.

 

Godz. 20.35- w Przasnyszu na ul. Słowackiego, policjanci zatrzymali 39 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował samochodem marki Ford pomimo posiadania w swoim organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

 

09.03.2021r.

Godz. 07.00 – w Chorzelach na ul. Zarębskiej, policjanci zatrzymali 27 – letniego mieszkańca pow. ostrołęckiego, który kierował samochodem marki Volkswagen pomimo posiadanego zakazu sądowego.

 

Godz. 08.40 – 65 – letnia mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że dzień wcześniej odebrała telefon od nieznanego mężczyzny podającego się za policjanta, który rozpracowuje grupę przestępczą wyłudzającą pieniądze od osób starszych. Niestety seniorka w wyniku wykonywanych poleceń przekazywanych jej przez fałszywego policjanta straciła blisko 30 tys. złotych.

 

08.03.2021r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

07.03.2021r.

Godz. 01.25 – w Przasnyszu na ul. Osiedlowej, policjanci zatrzymali 47 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Węgrowie w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

06.03.2021r.

Godz. 11.35 – w miejscowości Obrąb gm. Przasnysz, kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Pasat wykonując w rejonie skrzyżowania manewr wyprzedzania doprowadził do kolizji drogowej z pojazdem marki Volkswagen Golf. Sprawcę zdarzenia drogowego ukarano mandatem karnym.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
koral
koral
28 dni temu

częstsze kontrole na ul. Żwirki i Wigury są wskazane
to sie nie popisał dentysta . prosiak do garazu na 3 miesiace

Last edited 28 dni temu by koral