Kronika Policyjna Przasnysz od 31 stycznia do 3 lutego 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 31 stycznia do 3 lutego 2020r.

02.02.2020r.

Godz. 0945 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że w Przasnyszu na ul. Zawodzie, nieznany sprawca dokonał kradzieży ośmiu worków z węglem o łącznej wartości 200 złotych.

01.02.2020r.

Godz. 1350– w Przasnyszu na ul. Orlika na parkingu przed stokrotką 19 – letnia kierująca volkswagenem, uderzyła w 71 – letniego pieszego, którego z urazem nogi przetransportowano do przasnyskiego szpitala.

Godz. 2225– w Karwaczu gm. Przasnysz, 17 – letni mężczyzna, mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie, w trakcie interwencji domowej dopuścił się znieważenia i naruszenia nietykalności policjantów poprzez uderzenie jednego z nich w twarz oraz używanie wobec stróżów prawa słów wulgarnych. 17 – latek  został zatrzymany do wyjaśnienia, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

31.01.2020r.

Godz. 0530– w Klewkach na łuku drogi, kierujący samochodem osobowym marki BMW, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem a następnie wjechał do przydrożnego rowu powodując tym wywrócenie się pojazdu na dach. Kierującego BMW ukarano mandatem karnym.

Godz. 1145– w Przasnyszu na  ul. Piłsudskiego, 35 – letni kierujący pojazdem ciężarowym marki Iveco, w  wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, doprowadził do zderzenia z fiatem, którego kierująca 55 – letnia mieszkanka Przasnysza, wykonywała manewr skrętu w lewo. Kierującą fiatem z niegroźnymi obrażeniami ciała, przetransportowano do przasnyskiego szpitala. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.  Następnie po sprawdzeniu w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców policjanci ustalili, że w pojeździe Iveco stan licznika jest zaniżony o blisko 140 tyś. km.

Godz. 1145– kierujący seatem w Przasnyszu na ul. Orlika, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z renaultem. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

Godz. 1500– mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że z jego niezamieszkałego domu jednorodzinnego,  nieznany sprawca dokonał kradzieży instalacji elektrycznej ściennej, wciągarki elektrycznej marki YATO, przewodów elektrycznych oraz skrzynki z bezpiecznikami automatycznymi. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę około 1600 złotych.

Godz. 1600– na Prostej w Przasnyszu, 55 – letni kierujący oplem wykonując manewru cofania uderzył w zaparkowanego opla. Za spowodowanie kolizji 55 – latek został ukarany mandatem karnym. Natomiast podczas wykonywanych czynności służbowych, policjanci ujawnili w oplu  niezgodności stanu licznika o blisko 3 tyś. km.


 

Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments