Kronika Policyjna Przasnysz od 20 do 25 grudnia 2020r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 20 do 25 grudnia 2020r.

 

24.12.2020r.

Godz. 00.25 – miejscowości Goski – Wąsosze gm. Krzynowłoga Mała, kierujący samochodem marki Audi, 19  -letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Saab, którym kierował mieszkaniec Białegostoku. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia drogowego wykazało, że 19 – latek w swoim organizmie posiadał ponad 1,5 promila alkoholu. Kierującemu Audi zatrzymano prawo jazdy, a dodatkowo grozi mu wysoka grzywna oraz kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

23.12.2020r.

Godz. 21.15 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego, dwóch mężczyzn z pow. makowskiego i przasnyskiego dokonało obywatelskiego zatrzymania 44  -letniego mieszkańca Przasnysza, który pomimo posiadania w swoim organizmie ponad 2 promili alkoholu zdecydował się na jazdę samochodem osobowym marki BMW. 44 – latkowi zatrzymano już uprawnienia do kierowania, a za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu teraz wysoka grzywna oraz kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

 

Godz. 15.00 – w Przasnyszu na ul. Kaczej, policjanci zatrzymali 36 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

22.12.2020r.

Godz. 14.30 – w miejscowości Leszno gm. Przasnysz, nn sprawca dokonał kradzieży z niezabezpieczonego domku letniskowego elektronarzędzi o wartości blisko 2 tys. złotych.

 

Godz. 16.00 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, kierujący nn pojazdem, potrącił 16 – letniego mieszkańca Przasnysza, który wjechał rowerem na przejście dla pieszych wprost pod jadący pojazd. Kierujący pojazdem po sprowadzeniu rowerzysty na pobocze, odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście 16 – latek nie doznał poważnych obrażeń ciała.

 

Godz. 16.50 – w Przasnyszu na ul. Piłsudskiego, kierujący pojazdem osobowym marki Audi, 30 – letni mieszkaniec pow. makowskiego, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych, 35 – letnią mieszkankę Przasnysza. Piesza z niegroźnymi obrażeniami ciała z miejsca zdarzenia, została przewieziona karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierującego Audi wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Pomimo tego z uwagi na rażące naruszenia zasad ruchu drogowego zatrzymano mu uprawnienia do kierowania.

 

Godz. 23.30 – w miejscowości Rembielin gm. Chorzele, kierujący pojazdem osobowym marki Fiat Albea, 20 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem na skutek czego, wjechał do przydrożnego rowu. Na szczęście zarówno kierujący jak i jego pasażer, 18 – letni mieszkaniec gm. Chorzele, nie doznali żadnych obrażeń ciała. Badanie stanu trzeźwości 20 – latka wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci będący na miejscu dodatkowo ustalili, że 20 latek, nie powinien w ogóle wsiadać za kierownice fiata z uwagi na brak do tego uprawnień. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym w wysokości 700 złotych.

 

21.12.2020r.

Godz. 15.20 – w miejscowości Bartniki gm. Przasnysz, policjanci zatrzymali 54 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który kierował pojazdem marki Peugeot pomimo posiadania w swoim organizmie ponad 2 promili alkoholu.

Godz. 17.10 – pracownik ochrony sklepu w Przasnyszu przy ul. Makowskiej, dokonał zatrzymania 32 – letniego mieszkańca Przasnysza, który dokonał kradzieży wyrobów alkoholowych o wartości blisko 1 tys. złotych.

 

asp.szt. Krzysztof Błaszczak


 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments