Kronika Policyjna Przasnysz od 18 do 22 marca 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 18 do 22 marca 2021r.

 

21.03.2021r.

Brak zdarzeń kryminalnych

 

20.03.2021r.

Godz. 10.00 – w Przasnyszu na ul. Sosnowej kierująca samochodem osobowym marki Opel Insignia nie ustąpiła pierwszeństwa przejazd i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Daewoo Tico. Za spowodowanie kolizji drogowej kierującą oplem ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 15.20 – w miejscowości Czernice Borowe na ul. Chełchowskiego kierująca pojazdem marki Mercedes wykonując w sposób nieprawidłowy manewr wyprzedzania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

Godz. 15.40 – w Jednorożcu na ul. Odrodzenia kierujący samochodem osobowym marki BMW, 26 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzyną leśną, stracił panowanie nad pojazdem na skutek czego wjechał do przydrożnego rowu uderzając tam w drzewo.

 

19.03.2021r.

Godz. 14.20 – w Przasnyszu na ul. Szosa Ciechanowska policjanci zatrzymali 43 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 15.40 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że za pośrednictwem portalu społecznościowego dokonał zakupu konsoli Playstation 4 PRO o wartości 1000 złotych i pomimo dokonanej przedpłaty nie utrzymał konsoli.

 

Godz. 17.00 – w miejscowości Gostkowo gm. Przasnysz kierująca mazdą na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze uderzyła w stojący pojazd marki Renault. 40 – letnia kierująca mazdą za spowodowanie kolizji drogowej została ukarana mandatem karnym.

 

Godz. 17.40 – w miejscowości Bogate gm. Przasnysz kierujący samochodem osobowym marki Volvo V40 26 – letni mieszkaniec gm. Przasnysz na skutek niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Badanie stanu trzeźwości 26 – latka wykazało, że w swoim organizmie posiadał ponad 2 promile alkoholu.

 

Godz. 18.20 – w Przasnyszu na ul. Słowackiego, kierujący samochodem marki Dacia Duster,  na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak


 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments