Kronika Policyjna Przasnysz – od 16 do 20 maja 2019r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 16 do 20 maja 2019r.

19.05.2019r.

Godz. 1010 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej policjanci zatrzymali 49-letniego mieszkańca gm. Wielbark, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Szczytnie celem ustalenia miejsca pobytu oraz na podstawie Nakazu Doprowadzenia do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 18.05.2019r.

Godz. 1840 – w Chorzelach na ul. Kościelnej policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca  pow. szczycieńskiego, który mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował volkswagenem.

Godz. 2340 – w Przasnyszu na ul. Orlika przasnyscy policjanci, zatrzymali 38-letniego mieszkańca Przasnysza,  który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie Nakazu Doprowadzenia do Zakładu Karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

17.05.2019r.

Godz. 2110 – mieszkaniec gm. Jednorożec zgłosił zaginięcie stryja  80-letniego mieszkańca Lipy, który wyjechał na rowerze z domu około godz. 19 w kierunku Przasnysza  i do chwili zgłoszenia do niego nie powrócił. Z informacji zgłaszającego wynikało, że zaginiony ma problemy z pamięcią i może pomylił drogi do domu. Mając powyższe informację w KPP w Przasnyszu wszczętą poszukiwania dzięki którym już po godz. czasu od zgłoszenia  Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego przasnyskiej Komendy na trasie Mchowo – Krzynowłoga Mała, odnaleźli zaginionego jadącego  na rowerze w kierunku Krzynowłogi Małej. Mieszkaniec Lipy policjantom tłumaczył, że  jedzie do domu.  Po odwiezieniu do domu został przekazany rodzinie.


Źródło KPP Przasnysz
Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments