Kronika Policyjna Przasnysz od 1 do 4 października 2021r.

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 1 do 4 października 2021r.

 

03.10.2021r.

Godz. 09.30 – w miejscowości Święte Miejsce gm. Przasnysz, kierujący pojazdem osobowym marki Renault Master, na prostym odcinku drogi potrącił pieszą, 72 – letnią mieszkankę pow. przasnyskiego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. W tej sprawie do wyjaśnienia, zatrzymano 56 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, od którego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających.

 

Godz. 10.00 – w Chorzelach na ul. Plac T. Kościuszki, policjanci zatrzymali 33 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 

Godz. 13.40 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w Przasnyszu na ul. Zawodzie, 28 – letni mieszkaniec Przasnysza, dokonał uszkodzenia ogrodzenia betonowego o wartości 1 tys. złotych.

 

Godz. 15.10 – w Przasnyszu na ul. Rycerskiej, policjanci zatrzymali 25 – letniego mieszkańca gm. Krasne, który kierował samochodem osobowym marki Opel, mając w swoim organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

 

02.10.2021r.

Godz. 00.15 – w miejscowości Sierakowo gm. Przasnysz, n/n kierujący pojazdem marki Ford, z nieustalonej przyczyny wjechał do przydrożnego rowu, na skutek czego doszło do wywrócenia się pojazdu na dach. Kierujący z miejsca zdarzenia oddalił się przed przybyciem służb ratunkowych.

 

Godz. 17.00 – w miejscowości Zdziwój Nowy gm. Chorzele, policjanci zatrzymali kierującego samochodem marki Audi, 24 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który w swoim organizmie posiadał ponad 1,2 promila alkoholu. Dodatkowo policjanci ustalili, że 24 – latek ma na swoim koncie już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

Godz. 21.30 – w Przasnyszu na ul. Rynek, policjanci zatrzymali 27 – letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który bez uprawnień oraz mając w swoim organizmie blisko 2 promila alkoholu, kierował samochodem marki Opel Corsa.

 

01.10.2021r.

Godz. 14.10 – w miejscowości Bogate gm. Przasnysz, częściowemu spaleniu uległ dom mieszkalny. Prawdopodobną przyczyną powstania pożaru, było nieumyślne zaprószenia ognia. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala, został przewieziony 70 – letni mężczyzna.

 

Godz. 14.20 – mieszkaniec gm. Czernice Borowe zgłosił, że na portalu OLX, dokonał zakupu laptopa i pomimo dokonanej przedpłaty w kwocie blisko 1 tys. złotych, nie otrzymał komputera.

 

Godz. 15.30 – mieszkanka Przasnysza zgłosiła, że w rejonie ul. Baranowskiej, ujawniła porzucony rower typu damka. Właściciel, swoją zgubę może odebrać w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu.

 

Godz. 18.05 – w Chorzelach na ul. Grunwaldzkiej, policjanci zatrzymali 36 – letniego mieszkańca Chorzel, który kierował samochodem marki Mercedes, mając w swoim organizmie ponad 1,2 promila alkoholu.

 

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments