Kronika Policyjna Przasnysz [5.09 – 9.09.2022]

Interwencje KPP Przasnysz w dniach od 5 do 9 września 2022 roku.

 

08.09.2022r.

Godz. 15.10 – mieszkaniec Przasnysza zgłosił, że nieznany sprawca poprzez oblanie niezidentyfikowaną substancją, dokonał umyślnego uszkodzenia jego pojazdu marki Lancia.

 

07.09.2022r.

Godz. 07.30 – w Chorzelach na ul. Zarębskiej, kierująca pojazdem marki Mazda, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do potrącenia jadącej na rowerze, 39 – letniej mieszkanki pow. przasnyskiego. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala, została przewieziona kierująca jednośladem. Natomiast podróżujący na rowerze z 39 – latką, 7 letni syn, nie doznał poważnych obrażeń ciała. Kierująca mazdą za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym.

 

Godz. 17.20 – w Krasnem na ul. Leśnej, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen Transporter, którego zachowanie wskazywało na to, że kierowca może znajdować się w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości, 49 – letniego mieszkańca gm. Przasnysz, potwierdziło przypuszczenia kontrolujących go policjantów. Dodatkowo policjanci ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za jazdę na podwójnym gazie, a na swoim koniec ma już sześć dożywotnich zakazów sądowych, zakazujących mu prowadzenie wszelkich pojazdów mechanicznych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Najbliższe miesiące spędzi w Zakładzie Karnym. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5, wysoka grzywna oraz kolejny dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

 

06.09.2022r.

Godz. 13.35 – w Rembielinie gm. Chorzele, kierująca pojazdem marki Ford, 60 – letnia mieszkanka Pruszkowa, na skutek niedostosowania prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając w ten sposób do zderzenia z pojazdem marki Peugeot, którym kierował 32 – letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala został przewieziony kierujący peugeotem oraz 31 – letnia pasażerka peugeota i 10 – letnie dziecko również podróżujące peugeotem.

 

05.09.2022r.

Godz. 13.15 – mieszkaniec Jednorożca zgłosił, że nieznany sprawca z jego lasu dokonał kradzieży 7 sztuk drzewa sosny o wartości 1400 złotych.

 

asp. szt. Krzysztof Błaszczak

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments