Kronika Policyjna Przasnysz – 15.07.16

14.07.2016r.

Godz. 10:45- w Przasnyszu na ulicy Makowskiej  doszło do kolizji drogowej. Mieszkaniec Mławy kierując fiatem Ducato podczas manewru zawracania uderzył w prawidłowo jadący pojazd m-ki Iveco, którym kierował mieszkaniec Legionowa. W sprawie został sporządzony wniosek do sądu.

Godz. 14:30- 76 letni mieszkaniec Przasnysza poinformował, że nieznani sprawcy podając się za policjantów wyłudzili od niego pieniądze w kwocie 10000 zł.

Godz. 16:25- w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem m-ki Porsche Cayenne nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków na drodze i na prostym odcinku drogi  wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka pojazdu. Mężczyznę ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

Godz. 18:35- na ulicy Baranowskiej w Przasnyszu doszło do kolizji drogowej. Mieszkanka Makowa Mazowieckiego kierując fiatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej matizem mieszkance powiatu przasnyskiego. Kierującą fiatem  ukarano mandatem w wysokości 200 zł.

 

13.07.2016r.

Godz. 22:15-  w Chorzelach na ul. Kościuszki 59 letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego  kierując audi potrąciła przechodzącego przez przejście dla pieszych 17 letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego. 17 latek di znal obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia do dni 7.

 

12.07.2016r.

Godz. 06:40- w miejscowości Wierzchowizna gm. Chorzele doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec powiatu przasnyskiego  kierując seatem  z nieustalonych przyczyn zjechał  na lewe pobocze i uderzył w drzewo przewracając pojazd.  Mężczyznę z obrażeniami ciała karetką pogotowia przewieziono do szpitala w Przasnyszu.

Godz. 09:35- w Przasnyszu na ul. Kaczej obywatel Ukrainy  kierując samochodem m-ki Daf z naczepą podczas skrętu w prawo uszkodził prawidłowo zaparkowany samochód m-ki Peugeot 307 należący do mieszkanki Przasnysza. Sprawcę kolizji ukarano mandatem w wysokości 400 zł.

 

Godz. 13:45- w Krzynowłodze Małej doszło do zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu dróg Krzynowłoga Mała- Grabowo- Chorzele  31 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierując samochodem m-ki Daewoo Lanos   nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w forda, którym kierował 55 letni mężczyzna, a następnie  uderzył w prawidłowa jadącego fiata Ducato, którym kierował 27 letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego  W wyniku zderzenia  kierujący  lanosem, jego pasażer oraz kierowca fokusa z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Przasnyszu.

 

11.07.2016r.

Godz. 20:50- na terenie gminy Krzynowłoga Mała, w pobliżu wyrobiska żwirowni w Romanach Janowiętach   przasnyscy policjanci ujawnili  plantację konopi indyjskich. Trwają czynności zmierzające do ustalenia właściciela plantacji.

 

 

 

 

 

KPP Przasnysz.


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments