Koncert „Z dobrym smakiem”, czyli Edyta Geppert na chorzelskiej scenie muzycznej

Po raz ósmy Towarzystwo Przyjaciół Chorzel otworzyło sezon wakacyjny z prawdziwie dobrym smakiem. Tym razem na scenie wystąpiła Edyta Geppert.

 

Od 2014 roku na zaproszenie Towarzystwa Przyjaciół Chorzel, powiat przasnyski odwiedzają wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Serię zapoczątkował Grzegorz Turnau. Wydarzenie to, zainspirowało członków chorzelskiej organizacji do stworzenia niebanalnego muzycznego cyklu. Cykl ten nazwano „Koncert z dobrym smakiem”. I smak ten zdążyli poznać już liczni widzowie, którzy przyjeżdżają do Chorzel z całego regionu.

Tym razem, w niedzielę, 19 czerwca odbył się  koncert Edyty Geppert.

– Niedzielny koncert Edyty Geppert w Chorzelach stał się historią. Ósmy występ wielkiej gwiazdy polskich scen muzycznych na naszej letniej scenie muzycznej był nie mniejszym świętem muzyki niż poprzednie koncerty. Z jednej strony radość, z drugiej smutek. W końcu takie wydarzenia możemy organizować tylko raz w roku. Przynajmniej na razie, na tyle pozwalają nam finanse – informuje Michał Wiśnicki, prezes Towarzystwa Przyjaciół Chorzel.

 

Przed sceną pojawiła się 600 – osobowa widownia, na którą czekał teatralny recital w wykonaniu artystki. Zaśpiewała takie utwory, jak „Nie żałuję”, „Kocham cię życie” czy też „Zamiast”. Pojawiły się także nowsze melodie. Wielkie emocje rozbudził występ Edyty Geppert wspólnie z mężem, Piotrem Loretzem.

– Zabawna mieszanka teatralnego dialogu i wspólnych występów muzycznych była wspaniałym popisem talentu obojga – dodaje TPCH.

Podczas koncertu wykorzystano okazję do wręczenia dorocznej nagrody Superprzyjaciela Chorzel. Statuetka trafiła na ręce Andrzeja Krupińskiego, właściciela działki, na której odbywają się koncerty.

 

 

j.b.

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pavcio
Pavcio
4 miesięcy temu

Ewa dla FAME-u fotki z panem prezesem samego siebie dobre dobre. Szkoda że się sprzedała dla PiS.

Moni
Moni
1 miesiąc temu
Reply to  Pavcio

Ja nie oceniam artysty przez pryzmat tego na kogo głosuje w wyborach bo to słabe