Koncert organowy u przasnyskich kapucynek

30 października w kościele Zespołu Klasztornego Mniszek Klarysek Kapucynek w Przasnyszu odbył się koncert organowy. Zagrali uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I stopnia w Przasnyszu.

 

Koncert Organowy w wykonaniu nauczycieli i uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Przasnyszu odbył się w niedzielę 30 października w Kościele Zespołu Klasztornego Mniszek Klarysek Kapucynek w Przasnyszu. W programie znalazły się utwory m.in.: Jana Sebastiana Bacha, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Felixa Mendelsohna, Leona Boëlmanna, Feliksa Nowowiejskiego i innych.

Organizatorem koncertu, który poprowadziła Maria Rutkowska z AMP w Poznaniu był Powiat Przasnyski i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Przasnyszu. Przed zgromadzoną publicznością zagrali: nauczyciele Krzysztof Łukaszewski, Rafał Witkowski i Artur Żuchowski oraz uczniowie Róża Fiałkowska, Zofia Dudek, Adam Bobiński, Emilia Kisiel i Julia Czajkowska.

Dla uczestników niedzielnego spotkania była to niewątpliwie ciekawa propozycja spędzenia popołudnia przy dźwiękach muzyki poważnej.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kasia
kasia
1 rok temu

No pięknie, przodem do Pana Boga.