Koncert dla rodziny – już w najbliższą niedzielę w Przasnyszu

Koncert dla rodziny – Wspomnienie papieskie, to wydarzenie, które odbędzie się 23 października w niedzielę o godzinie 17.00 w kościele św. Wojciecha w Przasnyszu.

 

– Godzinne spotkanie muzyki i słowa będzie okazją do wsłuchania się w przesłanie Papieża Polaka. Przesłanie promujące wartość rodziny, odpowiedzialności oraz prawo do wolności człowieka (zewnętrznej i wewnętrznej). Tematyczne słowo uzupełni muzyka na trąbkę i organy – informują organizatorzy.

Koncert wykonają: Adam Stachowiak – pierwszy trębacz Filharmonii Bałtyckiej oraz organista Adam Sadowski. Mimo, iż muzycy wystąpią na chórze, obecna na koncercie publiczność będzie miała możliwość śledzenia występu artystów na ekranie ustawionym przy ołtarzu. Dodatkowo usłyszymy ciekawostki o kompozytorach wykonywanych utworów, a także z racji wspomnienia słowo tematyczne. Organizatorem wydarzenia muzycznego jest Stowarzyszenie Promień Sztuki. Koncert współfinansowany jest przez Urząd Miasta Przasnysz oraz parafię farną św. Wojciecha w Przasnyszu.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments