Kobiety bawiące się…

Kobiety bawiące się…

 

            Dlaczego kobiety bawią się uczuciami mężczyzn? Nie ma już podziału na niewinne kobiety i złych mężczyzn. Niestety, ale kobiety są warte mężczyzn. Są po prostu ludzie – czasem dobrzy, czasem źli i płeć nie ma tu znaczenia.

Kobiety potrafią być naprawdę okrutne wobec mężczyzn i owijając go sobie wokół palca najzwyczajniej nim manipulują. Kobiety lubią rozkochiwać w sobie mężczyzn – czują się wtedy w swoim żywiole, lubią sprawdzać jak daleko jest w stanie posunąć się mężczyzna. Czasem robią to z wyłącznie z próżnością a czasem żeby uzyskać chwilową przyjemność z sexu albo dla pieniędzy. Dają nadzieję w celu sprawdzenia swojej atrakcyjności. Być może wynika to z niskiej samooceny i chcą się trochę dowartościować. Kobiety lubią głośno ponarzekać na mężczyzn, pokazać ich w złym świetle i popsuć im opinię wśród znajomych. Niestety niewiele z nich zdaje sobie sprawę że mężczyźni z tego powodu cierpią tak samo jak cierpiałyby one same, tyle że głośno o tym nie mówią.

            Ale wszystko ma tak samo jak swój początek tak i koniec i kiedyś taka kobieta trafi na tego swojego jedynego, wymarzonego. I co wtedy? Wtedy zaczyna myśleć poważnie. Tylko czy nie trafi na mężczyznę lubiącego się zabawić tak jak ona kiedyś…?

 

Ewa


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments