Klub wsparcia działa w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. W ramach projektu Potencjały

Od lutego 2024 r. trwa cykl spotkań Klubu Wsparcia, który działa w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przasnyszu w ramach kontynuacji projektu Potencjały – Nowe formy kapitału społecznego w Przasnyszu. Klub prowadzony jest przez pracowników socjalnych zespołu ds. pracy socjalnej.

 

– Podczas marcowego  spotkania, które miało charakter warsztatowy, rozmawialiśmy o motywacji, sprawczości, konsekwencji w działaniu, a także o tym jaką moc mają wypowiadane przez nas słowa.  Wszystkie uczestniczki biorące udział w warsztatach  przygotowały dla siebie wyjątkowe prezenty- „Mapy marzeń”, które pozwalają nam zobaczyć gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy i jakie zmiany nas czekają, wyznaczyć cele, priorytety, a także w chwili refleksji zastanowić się nad narzędziami, które pomogą nam osiągnąć zaplanowane marzenia – informuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przasnyszu.

– Dotychczasowe spotkania miały charakter integracyjny i scalający grupę, przygotowujący do wspólnej realizacji kolejnych działań przewidzianych w ramach kontynuacji projektu. Spotkania przebiegają  w miłej atmosferze, uczestniczki chętnie dzielą się swoimi planami na przyszłość, a także planowanymi sposobami ich realizacji – czytamy.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments