Kiermasze dla Laury w Jednorożcu i Krasnosielcu – zebrano prawie 13 tys. zł [FOTO]

W niedzielę 21 marca, po mszach świętych w kościołach: w Jednorożcu i w Krasnosielcu odbywały się charytatywne kiermasze. Dochód z nich zasilił konto Laury Paczuły, niespełna dwuletniej dziewczynki zmagającej się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pieniądze są zbierane na terapię genową, której koszt to ok. 9 mln złotych.

 

W Jednorożcu, w którym oprócz kiermaszu ciast i ozdób na mieszkańców czekały także przejazdy rajdowe w sumie udało zebrać się 7783,90 zł. W Krasnosielcu z kolei do skarbonki w sumie trafiło 5041 zł.

 Pełna kwota to zatem 12 824,90 zł.

 

Organizatorzy dziękuję szczególne wszystkim osobom, które upiekły ciasta, tym którzy je kupowali, obsługującym stoiska: Ewie Magdzińskiej, Alicji Górskiej, Annie Szymańskiej, Monice Jagieło, Marlenie Zabielskiej Domińskiej, Edycie Soból, Agnieszce Mizerek, proboszczom z parafii w Jednorożcu i Krasnosielcu, UG w Jednorożcu, AMK Rzemieślnik za przeprowadzenie przejazdów rajdowych na rzecz Laury. – W szczególności podziękowania dla Bartosza Gnojewskiego i Bartka Siedleckiego, OSP KSRG Jednorożec i służbom porządkowym za zabezpieczenie rajdu, za podarowanie rękodzieła na kiermasz Klub Seniora Złocień w Jednorożcu Koło Gospodyń Wiejskich “Nowosielczanki” Federacji Rosa, Katarzynie Siudzie, Małgorzacie Nidzgorskiej, Stowarzyszeniu „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” za podarowanie publikacji na kiermasz, Idze Bagińskiej za podarowanie nowych zabawek na stoisko.

 


 

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
23 dni temu

Super, brawo wszyscy, którzy przyłożyli choćby małą cegiełkę do tej akcji. Brawo Wy.