IX Profilaktyczna Gra Miejska w Przasnyszu!

Już w najbliższą sobotę 21 września 2019 roku w godz. 8:00-13:30 na terenie Przasnysza, przeprowadzona będzie IX Profilaktyczna Gra Miejska dla Dzieci i Młodzieży. Gra zakończy się w niedzielę, 22 września 2019 roku, wręczeniem zwycięskiej drużynie pucharu ufundowanego przez Burmistrza Miasta Przasnysza.

Gra Miejska rozpocznie się na przasnyskim Rynku. Podczas Gry uczestnicy podzieleni na 8-10 osobowe patrole (uczniowie, zuchy, harcerze) wyposażeni w mapę miasta z zaznaczonymi punktami kontrolnymi oraz list zawierający instrukcję i przygotowane przez organizatorów zadania do wykonania, będą zabiegać o zdobycie jak największej liczby punktów, które zdecydują o wygranej.

Organizatorami Gry są Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu i KH ZHP w Przasnyszu im. Janusza Korczaka. Swoim patronatem Grę objęły przasnyskie instytucje: Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Miejski Dom Kultury, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, ZOZ Ratownictwo Medyczne, Nadleśnictwo Przasnysz, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna , Przasnyskie Stowarzyszenie Historii Ożywionej, Auto-Moto Klub Rzemieślnik, Muzeum Historyczne, 4 HDK Wega, Stajnia Księstwo, oraz 2. Przasnyski Ośrodek Radioelektroniczny.

Głównym celem Gry jest zaprezentowanie alternatywnych form rozrywki i spędzania czasu wolnego, umożliwienie uczestnikom wykazania się zaradnością, sprawnością fizyczną i intelektualną oraz danie możliwości współzawodnictwa grup rówieśniczych według zasady fair play .


Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments