Groźny wypadek w Krukowie. Młody mieszkaniec powiatu walczy o zdrowie.

W miniony weekend w gminie Chorzele doszło do nietypowego zdarzenia drogowego, mającego poważne konsekwencje dla zdrowia mieszkańca naszego powiatu. 28-latek, wysiadając z ciągnika, znalazł się pod kołami samochodu osobowego, odnosząc groźne obrażenia. Kierowca ciągnika zbiegł z miejsca wypadku.

 

– 13 listopada 2020 roku tuż po godz. 14.00 w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, kierujący pojazdem marki Peugeot, 25-letni mieszkaniec woj. łódzkiego, w trakcie wyprzedzania ciągnika rolniczego, potrącił 28-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który wysiadając z ciągnika, wtargnął pod jadącego peugeota. 28-latek z obrażeniami ciała, został przewieziony karetką pogotowia do ostrołęckiego szpitala – poinformował asp. sztab. Krzysztof Błaszczak.

 

 

Badanie stanu trzeźwości kierującego peugeotem wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy. Od 28-latka pobrano krew na obecność alkoholu i środków odurzających. Ze względu na poważne obrażenia ciała nie mógł zostać poddany badaniom na trzeźwość na miejscu.

Policja w tej chwili ustala, kto kierował ciągnikiem rolniczym, ponieważ człowiek ten oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych.


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
8 miesięcy temu

Niewidomy czy co ? Mógł białą łaskę wystawić pierwszą to może peugeot by się zatrzymał

Gill Bates
Gill Bates
8 miesięcy temu

Hehe, dobrze, że później wyjaśniony jest dalszy ciąg zdarzeń, bo po wstępie można by zrozumiec, że “zabili go i uciekł” 😉