Groźny wypadek w Krukowie. Młody mieszkaniec powiatu walczy o zdrowie.

W miniony weekend w gminie Chorzele doszło do nietypowego zdarzenia drogowego, mającego poważne konsekwencje dla zdrowia mieszkańca naszego powiatu. 28-latek, wysiadając z ciągnika, znalazł się pod kołami samochodu osobowego, odnosząc groźne obrażenia. Kierowca ciągnika zbiegł z miejsca wypadku.

 

– 13 listopada 2020 roku tuż po godz. 14.00 w miejscowości Krukowo gm. Chorzele, kierujący pojazdem marki Peugeot, 25-letni mieszkaniec woj. łódzkiego, w trakcie wyprzedzania ciągnika rolniczego, potrącił 28-letniego mieszkańca pow. przasnyskiego, który wysiadając z ciągnika, wtargnął pod jadącego peugeota. 28-latek z obrażeniami ciała, został przewieziony karetką pogotowia do ostrołęckiego szpitala – poinformował asp. sztab. Krzysztof Błaszczak.

 

 

Badanie stanu trzeźwości kierującego peugeotem wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy. Od 28-latka pobrano krew na obecność alkoholu i środków odurzających. Ze względu na poważne obrażenia ciała nie mógł zostać poddany badaniom na trzeźwość na miejscu.

Policja w tej chwili ustala, kto kierował ciągnikiem rolniczym, ponieważ człowiek ten oddalił się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych.


 

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
10 miesięcy temu

Niewidomy czy co ? Mógł białą łaskę wystawić pierwszą to może peugeot by się zatrzymał

Gill Bates
Gill Bates
10 miesięcy temu

Hehe, dobrze, że później wyjaśniony jest dalszy ciąg zdarzeń, bo po wstępie można by zrozumiec, że “zabili go i uciekł” 😉