Gmina Chorzele. Poszukiwani dyrektorzy szkół i przedszkola

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele, 1 marca ogłosiła konkursy na stanowiska kierownicze placówek oświatowych w gminie Chorzele. Dokumenty można składać do 17 marca.

 

Opublikowane oferty dotyczą Publicznej Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Wielkiej, Publicznej Szkoły Podstawowej w Duczyminie i Przedszkola Samorządowego w Chorzelach.

Osoby zainteresowane oferty powinny składać:

  • Osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Chorzelach, ul. Stanisława Komosińskiego 1, 06-330 Chorzele w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym, adresem poczty elektronicznej i telefonem kontaktowym oraz dopiskiem „Konkurs na stanowisko Dyrektora Przedszkola Samorządowego w Chorzelach” w terminie do dnia 17 marca 2023r. do godz. 15:30.

 

  • Za pomocą poczty tradycyjnej na adres Urzędu Miasta i Gminy w Chorzelach, ul. Stanisława Komosińskiego 1, 06-330 Chorzele w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym, adresem poczty elektronicznej i telefonem kontaktowym oraz dopiskiem „Konkurs na stanowisko Dyrektora Przedszkola Samorządowego w Chorzelach” w terminie do dnia 17 marca 2023r. do godz. 15:30. Decyduje data wpływu korespondencji do Urzędu Miasta i Gminy w Chorzelach.
  • Nie dopuszcza się składania ofert w formie elektronicznej.

 

ren

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gocha
Gocha
11 miesięcy temu

Teraz to wszędzie składa się w formie elektronicznej, dziwne Chorzele mają inne zasady

Anna
Anna
11 miesięcy temu

„PoszukiwNi” a co uciekli?