Ferie zimowe w mieście – jaką ofertę przygotowały przasnyskie placówki?

Ferie z kulturą – pod takim hasłem przasnyskie placówki: Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Historyczne i Miejski Dom Kultury przygotowały ofertę dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

 

Zajęcia będą odbywały się w dniach: od 31 stycznia do 4 lutego i od 7 lutego do 11 lutego, zawsze w godzinach od 10.00 do 13.00. Wszystkie trzy instytucje kultury swoje zajęcia prowadzą przez całe dwa tygodnie, więc rodzice i ich dzieci mają w czym wybierać. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W czasie ferii z biblioteką uczestnicy mogą liczyć m.in. na gry i zabawy integracyjne, ekowarsztaty, kodowanie z robotami Phyton, zajęcia muzyczne i plastyczne czy pokazy karnawałowych strojów. W bibliotece odbędą się też spotkania z wolontariuszkami z Francji i Hiszpanii.

 

W Muzeum Historycznym z kolei, dzieci mogą liczyć na naukę rysunku pod okiem Rafała Kado, warsztaty czerpania papieru, warsztaty łucznicze, fotograficzne czy nawet sportowe – dzieci udadzą się na ściankę wspinaczkową, gdzie swoich sił spróbują pod czujnym okiem instruktorów.

W Miejskim Domu Kultury z kolei na uczestników ferii czekają zajęcia wokalne i muzyczne, kulinarne, turniej gier planszowych i oczywiście seanse kinowe.

Szczegóły dotyczące ferii i zapisów można znaleźć na stronach internetowych instytucji.

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments