DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KUBUSIOWYM PRZEDSZKOLU – ZDJĘCIA

W sobotę 18.01.2014r. Kubusiowe Przedszkole przy ul. Słowackiego 8B świętowało Dzień Babci i Dziadka w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

W tym szczególnym dniu wszystkie Babcie Dziadkowie śpieszyli do swoich wnuków – tym razem aby wygodnie usiąść i wysłuchać przygotowanych wierszy, życzeń i piosenek. Występy dzieci oczarowały wszystkich – grupa „Tygryski” wcielając się w postaci z bajki „Kopciuszek” przeniosła zgromadzonych gości w magiczny świat baśni. Grupa „Sowy mądre głowy” śpiewająco pozwoliła powrócić do lat 70 –tych, prezentując piosenki z tych lat na Gali Piosenki Polskiej.

Najmłodsza grupa  „Króliczki” wystąpiła w inscenizacji pt.: „Wiwat dla Babci i Dziadka”, wzruszając wszystkich. Natomiast grupa „Kubusie Puchatki” przedstawiła program pt.: „Za każdy uśmiech Wasz”, dziękując Babciom i Dziadkom za oddanie i miłość. Dzieci chętnie prezentowały się na scenie, a goście wyraźnie wzruszeni gromko oklaskiwali popisy wnucząt.

Po części artystycznej, w nagrodę mali „artyści” wesoło bawili się z elfami pomocnikami Mikołaja, który na zakończenie balu obdarował dzieci wymarzonymi prezentami.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za udział w uroczystości, a rodzicom za pomoc w jej przygotowaniu.

Już za rok zapraszamy na kolejne święto, a teraz życzymy dużo, dużo zdrowia!Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments