DZIELNICOWI BLIŻEJ NAS

W piątek w Klubie Otwartego Umysłu dzielnicowi spotkali się z mieszkańcami miasta i gminy Przasnysz. Podczas spotkania omówiono stan bezpieczeństwa i problemy mieszkańców .

Podczas spotkania z mieszkańcami dzielnicowi  propagowali  „Krajową  Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa”  informowali  w jaki sposób można nanieść na Mapę miejsca zagrożone przestępczością.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie  stanowiące  niezwykle istotny element współpracy  policjantów z lokalną społecznością. Pomaga policji szybko i właściwie reagować na zgłoszone nieprawidłowości ,zwiększając w ten sposób  poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu

 Dzielnicowi  zaprezentowali  również mieszkańcom sposób działania aplikacji  „Moja Komenda”, która  umożliwia szybki  kontakt z  każdym dzielnicowym  w Polsce.

Podczas spotkania  uczestnicy  wskazywali miejsca , które w ich odczuciu są miejscami zagrożonymi. Dzielnicowi  zapewnili, że  przekazane  przez mieszkańców  zagrożenia i sugestie  wpłyną na poczucie bezpieczeństwa .

Podczas spotkania funkcjonariusze przedstawili również metody działania oszustów” „na wnuczka” i na „Policjanta CBŚ”.

KPP Przasnysz

EŚ/EN

Zdjęcia:  TO

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments