Drużyna przasnyskich służb mundurowych na Halowym Turnieju Weteranów

6 listopada drużyna służb mundurowych z terenu Miasta Przasnysz wystąpiła w Halowym Turnieju Weteranów w piłce nożnej.

 

2. Ośrodek Radioelektroniczny reprezentowali: Bogusław Postek, Andrzej Kaliszewski, Mariusz Karpiński, Komendę Powiatową Policji w Przasnyszu: Michał Szpakowski, zaś Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu: Krzysztof Tworkowski.

Jak informuje por. Arkadiusz Michalski z 2. ORel, drużyna zajęła 3. miejsce w Halowym Turnieju Weteranów +45 o puchar stowarzyszenia „Daj Szansę”.

 

– Tegoroczna edycja zorganizowana została po raz dziewiąty i spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem a relację filmową z turnieju wydało TVP Sport. Jest to cykliczne wydarzenie, które współorganizuje Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu – komentuje.

 

 

ren

Sprawdź również
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polo
Polo
1 rok temu

Śmietana nie chciał pograć??

Gienio
Gienio
1 rok temu

Kiedyś księża byli złoci a kielichy drewniane, służby były od obrony a dziś są od grania w piłkę. A tam na granicy rozgrywa się dramat, takie mamy czasy. Kobiety w wojsku a faceci z wózkiem na spacerze w parku. Dokąd to wszystko zmierza?

jot
jot
1 rok temu
Reply to  Gienio

Jesteś denny , jedż na granicę i walcz , pokaż swój patriotyzm. Coraz więcej zmaserowanych bezmózgowców i oni dyktują co może a czego nie może służba mundurowa. .Brawo Panowie mundurowi , świetna ekipa , a więc inaczej nie mogło być , wielkie gratulacje.

Gienio
Gienio
1 rok temu
Reply to  jot

Spójrz w lusterko a zobaczysz, że tam nic nie ma. Taka prawda.

Ducane
Ducane
1 rok temu

Ja wyjątkiem Strażaków ( szacun), wojsko i policmajstry to zabawa dużych chłopców