Dobiegła końca „Misja programowanie” w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej

Realizacja projektu to dla uczniów Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małe nie tylko okazja do nauki ciekawych rzeczy, twórczego rozwiązywania problemów i rozwijania kompetencji informatycznych, ale również świetna zabawa.

 

Na zakończenie projektu zrealizowano dodatkowy scenariusz lekcji „Robot Photon odkrywa Układ Słoneczny”. Po odwiedzeniu każdej z niesamowitych planet przyszedł czas na „Wielkie Lądowanie”. Rakiety wykonane przez poszczególne „załogi” edukacji wczesnoszkolnej zdobią korytarz szkolny i przypominają wszystkim o tej wyjątkowej przygodzie.

– Widząc zaangażowanie i zainteresowanie naszych uczniów, wiemy że, programowanie zagości w naszej szkole na stałe i będziemy często  je wykorzystywać na wielu edukacjach. Dziękujemy naszej trenerce p. Wioletcie Matusiak i całemu zespołowi który wspierał nas podczas  realizacji programu. Możliwość uczestnictwa w projekcie  wzbogaciła naszą wiedzę merytoryczną w tym zakresie, a uczestnictwo w licznych webinarach zaprocentują w czasie zajęć z programowania, które już od września – informuje placówka.

 

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments