Dni Ciechanowa. Kto wystąpi na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich?

Za nami największa impreza plenerowa w mieście – Dni Przasnysza. Przed nami w całym regionie kolejne letnie festiwale. Najbliższy – Wesele Kurpiowskie w Kadzidle – odbędzie się w weekend 18 -19 czerwca. 19 czerwca z kolei w Chorzelach zaśpiewa Edyta Geppert. Na koniec roku szkolnego, w dniach 24-25 czerwca odbędą się Dni Ciechanowa.

 

Dni Ciechanowa powracają i rozpoczynają wakacje w mieście w wielkim stylu. Wydarzenie rozpocznie się 24 czerwca koncertem piosenkarki, kompozytorki i autorki tekstów, Natalii Szroeder. Tego samego wieczoru na błoniach przed zamkiem zagra T.Love. Muniek Staszczyk z kapelą będą promować najnowszą płytę „Hau! Hau!”. Warto dodać, że zespół obchodzi 40-lecie działalności artystycznej.

 

W sobotę 25 czerwca z kolei w Ciechanowie zagrają Blue Café i Wilki. Dla drugiego z wymienionych zespołów rok 2022 również jest rokiem jubileuszowym. Wilki świętują 30-lecie istnienia.

Na błoniach przed zamkiem wystąpi również Gromee – zdobywca Nagrody najlepszego DJa i producenta muzycznego Eska Music Awards, reprezentant polski w konkursie piosenki Eurowizji.

 

ren

Sprawdź również
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
5 miesięcy temu

CIECHANOW CHORZELE super oferta.Warto uczestniczyc w imprezie!!@

kapi
kapi
5 miesięcy temu

Gdzie mlody grabus