Damian Kowalski z nową autorską piosenką „Zostań” [VIDEO]

Damian Kowalski powrócił z nową autorską piosenką. „Utwór pełen emocji. Ma przypomnieć, że nigdy nie jesteśmy sami”. Posłuchajcie.

 

Damian Kowalski, mieszkaniec Przasnysza i absolwent Zespołu Szkół Powiatowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Przasnyszu nagrał kolejną, swoją autorską piosenkę.

Damian jest bardzo otwartą i charyzmatyczną osobą. Jak sam mówi, muzyką interesuje się „od zawsze”, nagrywa covery na You Tube. Dał się też poznać przasnyszanom występując na lokalnych wydarzeniach, czy jako tancerz Zespołu Tańców Historycznych. Często występuje na scenie w czasie imprez organizowanych przez Gminę Przasnysz.

Premiera jego nowego utworu pt. „Zostań” odbyła się 15 marca o godz. 17.00 na kanale You Tube.

To utwór pełen emocji, który ma na celu dotknąć serc słuchaczy i przypomnieć im, że nigdy nie jesteśmy sami. Ważne jest, aby docenić bliskość drugiej osoby i być dla niej oparciem w trudnych momentach. Piosenka porusza temat poszukiwania światła i sensu w życiu, a także trudności, które mogą nas spotykać po drodze. Chodzi o to, że czasami potrzebujemy czyjegoś wsparcia, by nie zgubić się w ciemnościach i znaleźć właściwą drogę – wyjaśnia Damian.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drumcode
Drumcode
26 dni temu

Moze sie myle ale , konwencja teledysku (jesienno, nostyalgiczna) byc moze pomoze kilku ludziom przyspieszyc decyzje sekuku-oby nie. Trzeba blokowac takie klimaty smutku bo za nimi sie kryja mocne jak nie najmocniejsze demony.. . Oczywiscie jak sie to oglada na slonecznym Lazurowym Wybrzezu , Hiszpanii , Grecji to jest ok. W skrocie w konwencji obrazu widze spora analogie do powiedzenia ’Pearls look benign unless you ask the oysters’ co rozumiem teledysk wyglada niewinnie chyba ze spytasz kogos z dolem, depresja, myslami samokuku.. Podaje odtrutke dla tych klimatow specjalnie dla 'ostryg „tych w dolku zyciowym lacznie z instrukcja w tytule youtube.com/watch?v=6OJfYOZuVFs… Czytaj więcej »

Jola
Jola
26 dni temu

Głęboki utwór, piękne wykonanie. Chłopak ma pojęcie o czym śpiewa słychać to w każdym słowie 😊 serdecznie życzę dalszych sukcesów w karierze, warto promować takie talenty 🙂