Chorzele. Przyszli maturzyści zakończyli rok szkolny [FOTO]

W piątek, 28 kwietnia 2023 r. dla uczniów klas 4C i 4D LO oraz 4 TŻiUG zabrzmiał symboliczny, ostatni dzwonek w murach Zespołu Szkół Powiatowych w Chorzelach.

 

Dyrektor Anna Kostrzewa skierowała wiele ciepłych słów w stronę absolwentów, życząc optymizmu, wiary we własne możliwości, satysfakcjonujących wyników na egzaminie maturalnym oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.

– W tym szczególnym dniu wyróżnienia otrzymało również wielu zdolnych uczniów, którzy mogą pochwalić się wysoką średnią ocen, aktywną pracą na rzecz szkoły i środowiska oraz innymi osiągnięciami i sukcesami. Słowa wdzięczności usłyszeli również pedagodzy oraz rodzice tegorocznych abiturientów – informuje ZSP w Chorzelach i kieruje do uczniów następujące słowa:

„Drodzy absolwenci kończycie dzisiaj pewien rozdział swojego życia, ale otwieracie nowe drzwi do przyszłości. Dziękujemy Wam za to, że byliście częścią naszej społeczności szkolnej i za to, że daliście nam możliwość obserwowania Waszych osiągnięć i sukcesów. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i powodzenia w przyszłych planach. Nie oglądajcie się i nie cofajcie, ale i nie zapomnijcie, o tych, którzy Was ukształtowali i o miejscu – Naszej. Waszej Szkole ZSP Chorzele”.

 

 

ren

 

Sprawdź również
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments