Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Dochód zasilił zbiórki Daniela i Błażeja

W niedzielę, 14 kwietnia, na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Przasnyszu odbył się pełen sportowych emocji, Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Arena Dobra.

 

Wszystkich uczestników i przybyłych gości powitali: dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Przasnyszu, Justyna Kaliszewska oraz Łukasz Chrostowski, burmistrz Przasnysza. Osiem drużyn stoczyło bój o puchar Burmistrza Miasta Przasnysz, a tak przedstawia się końcowa klasyfikacja:

  • Miejsce 1 – FORTIS Przasnysz
  • Miejsce 2 – Nietoperze
  • Miejsce 3 – Przyjaciele Białego

Tytuł MVP kobieta zdobyła Daria Karolewska, tytuł MVP mężczyzna zdobył Waldemar Krynicki. Ponadto voucherami zostali nagrodzeni zwycięzcy przeprowadzonych konkursów.  Pamiątkowe medale wykonali Warsztat Terapii Zajęciowej przy DPS w Przasnyszu.

– Wszystkim uczestnikom gratulujemy i z całego serca dziękujemy, że byliście z nami, że dostarczyliście nam mnóstwo pozytywnych emocji, że walczyliście przede wszystkim dla Błażeja i Daniela. Dziękujemy Wam za wszystkie miłe słowa jakie od Was usłyszeliśmy – cieszymy się, że nasza inicjatywa dała Wam satysfakcję i możliwość zdrowej, sportowej rywalizacji – informuje Stowarzyszenie Arena Dobra.

– To wszystko nie miałoby miejsca gdyby nie zaangażowanie i poświęcony czas wielu osób – jesteśmy Wam bardzo wdzięczni- nic bez Was, wszystko z Wami- dodają członkowie stowarzyszenia.

W czasie wydarzenia udało się zebrać kwotę 4720 zł, która zasiliła zbiórki Daniela i Błażeja.

 

 

ren

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments