Charytatywny Bal Andrzejkowy ze Stowarzyszeniem „Arena Dobra”

Stowarzyszenie „Arena Dobra” zaprasza do udziału w kolejnej inicjatywie. Tym razem jest to Charytatywny Bal Andrzejkowy.

 

– Może nie zabrzmi to skromnie, ale do tej pory każda zorganizowana przez nas impreza odniosła mniejszy, bądź większy sukces. Tym razem wchodzimy na wyższy poziom. Jeśli jeszcze nie masz planów na spędzenie tegorocznych „Ostatków” to już dziś zapraszamy cię na Charytatywny Bal Andrzejkowy – informują organizatorzy.

Bal odbędzie się 25 listopada o godz. 19.00 w Janopolu.

– Nasi wolontariusze zapewnią przemiłą obsługę, a przepyszne jedzonko przygotuje nasz Master Chef Dariusz. Osobom z Przasnysza i okolic, które zechcą tego dnia bawić się z nami, zapewniamy transport powrotny w cenie – dodają.

W związku z tym, że impreza ma charakter charytatywny, to zebrane składki, pomniejszone o kwotę organizacji, zostaną przekazane zbiórkę Kazia Sadłowskiego oraz Agnieszki Sieruty.

– Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy. Jeśli chciałbyś zostać sponsorem imprezy i wesprzeć nas finansowo bądź rzeczowo – będziemy wdzięczni. Im mniej kosztów poniesiemy, tym więcej środków trafi do naszych potrzebujących – zachęcają organizatorzy.

 

 

j.b.

Sprawdź również
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments